Streetview Sem Dresdenplein 162 Schiedam

Sem Dresdenplein 162, 3122 GG Schiedam

145 m² Bouwjaar 2011 5 kamers Label A

Sem Dresdenplein 162 is een woonhuis in Schiedam, gebouwd in 2011. De woning heeft een woonoppervlakte van 145 m², een perceel van 139 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €252.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2011
Woonoppervlakte
145 m²
Perceeloppervlakte
139 m²
Inhoud
385 m³
Kamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Sem Dresdenplein 162

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Sem Dresdenplein 162

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Schiedam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

3.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

3.2 km

Buurtinformatie in Schiedam

1185 Inwoners
535 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
520 Woningvoorraad
€252.000 Gem. woningwaarde Mozartbuurt
30% Koopwoningen
13.045 Inwoners per km²

Locatie van Sem Dresdenplein 162

Vergelijkbare woningen in Schiedam

Veelgestelde vragen over Sem Dresdenplein 162

Wat is de geschatte woningwaarde van Sem Dresdenplein 162?

De prijsindicatie voor Sem Dresdenplein 162 ligt rond €245.000 tot €295.000. De gemiddelde woningwaarde in Mozartbuurt is €252.000. Dat komt neer op circa €1.738 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Sem Dresdenplein 162 zich tot de wijk Mozartbuurt?

Sem Dresdenplein 162 is een woonhuis van 145 m² in de wijk Mozartbuurt. De buurt telt 520 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.045 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Sem Dresdenplein 162?

Sem Dresdenplein 162 is een woonhuis in Mozartbuurt, gebouwd in 2011 (15 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Sem Dresdenplein 162 vergeleken met de buurt?

Sem Dresdenplein 162 heeft 145 m² woonoppervlakte en 385 m³ inhoud. Het perceel is 139 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Mozartbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €252.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Sem Dresdenplein 162 en wat betekent dat?

Sem Dresdenplein 162 heeft energielabel A. Geldig tot 2026-09-27. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Sem Dresdenplein 162?

Sem Dresdenplein 162 heeft 5 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Mozartbuurt?

De wijk Mozartbuurt in Schiedam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.185 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €252.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Mozartbuurt?

Vanuit Sem Dresdenplein 162 in Mozartbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 3.9 km, snelwegoprit op 1 km.