Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1967
- Woonoppervlakte
- 68 m²
- Inhoud
- 214 m³
- Kamers
- 3
- Slaapkamers
- 2
Jozef Oreliosingel 57 is een appartement in Schiedam, gebouwd in 1967. De woning heeft een woonoppervlakte van 68 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €231.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Jozef Oreliosingel 57
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.3 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
3.7 kmSnelweg oprit
0.7 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.6 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
1.5 kmRestaurant
0.9 kmCafé
0.7 kmBibliotheek
1 kmBioscoop
3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Van Zantenbuurt is €231.000. Dat komt neer op circa €3.397 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenJozef Oreliosingel 57 is een appartement van 68 m² in de wijk Van Zantenbuurt. De buurt telt 1.205 woningen. Daarvan is 23% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 15.485 inwoners per km².
Jozef Oreliosingel 57 is een appartement in Van Zantenbuurt, gebouwd in 1967 (59 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Jozef Oreliosingel 57 heeft 68 m² woonoppervlakte en 214 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Van Zantenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €231.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Jozef Oreliosingel 57 heeft energielabel C. Geldig tot 2032-07-07. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 48.89 kg/jaar.
Jozef Oreliosingel 57 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.
De wijk Van Zantenbuurt in Schiedam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.485 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €231.000, 23% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Jozef Oreliosingel 57 in Van Zantenbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 0.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Jozef Oreliosingel 57: ziekenhuis op 1.5 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.6 km.