Streetview Jozef Oreliosingel 9 Schiedam

Jozef Oreliosingel 9, 3122 CL Schiedam

66 m² Bouwjaar 1968 3 kamers 2 slaapkamers Label E

Jozef Oreliosingel 9 is een appartement in Schiedam, gebouwd in 1968. De woning heeft een woonoppervlakte van 66 m² en 3 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €231.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1968
Woonoppervlakte
66 m²
Inhoud
175 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Jozef Oreliosingel 9

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Jozef Oreliosingel 9

Energielabel

Energieklasse
E
Energie-index
2.39
CO₂-emissie
5044.43 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Schiedam

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

3.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

3 km

Buurtinformatie in Schiedam

2485 Inwoners
1130 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1205 Woningvoorraad
€231.000 Gem. woningwaarde Van Zantenbuurt
23% Koopwoningen
15.485 Inwoners per km²

Locatie van Jozef Oreliosingel 9

Vergelijkbare woningen in Schiedam

Veelgestelde vragen over Jozef Oreliosingel 9

Wat is de geschatte woningwaarde van Jozef Oreliosingel 9?

De gemiddelde woningwaarde in Van Zantenbuurt is €231.000. Dat komt neer op circa €3.500 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Jozef Oreliosingel 9 zich tot de wijk Van Zantenbuurt?

Jozef Oreliosingel 9 is een appartement van 66 m² in de wijk Van Zantenbuurt. De buurt telt 1.205 woningen. Daarvan is 23% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 15.485 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Jozef Oreliosingel 9?

Jozef Oreliosingel 9 is een appartement in Van Zantenbuurt, gebouwd in 1968 (58 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Jozef Oreliosingel 9 vergeleken met de buurt?

Jozef Oreliosingel 9 heeft 66 m² woonoppervlakte en 175 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Van Zantenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €231.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Jozef Oreliosingel 9 en wat betekent dat?

Jozef Oreliosingel 9 heeft energielabel E. Geldig tot 2027-02-01. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 5044.43 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Jozef Oreliosingel 9?

Jozef Oreliosingel 9 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Van Zantenbuurt?

De wijk Van Zantenbuurt in Schiedam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.485 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €231.000, 23% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Van Zantenbuurt?

Vanuit Jozef Oreliosingel 9 in Van Zantenbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 0.7 km.