Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1853
- Woonoppervlakte
- 275 m²
- Perceeloppervlakte
- 405 m²
- Inhoud
- 1000 m³
- Kamers
- 8
- Slaapkamers
- 4
Schiedamseweg 10 is een woonhuis in Schiedam, gebouwd in 1853. De woning heeft een woonoppervlakte van 275 m², een perceel van 405 m² en 8 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €347.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Schiedamseweg 10
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.3 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
4 kmSnelweg oprit
1.3 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
0.4 kmZiekenhuis
2.1 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
0.6 kmBioscoop
3.2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Kethel-dorp is €347.000. Dat komt neer op circa €1.262 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenSchiedamseweg 10 is een woonhuis van 275 m² in de wijk Kethel-dorp. De buurt telt 394 woningen. Daarvan is 47% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.305 inwoners per km².
Schiedamseweg 10 is een woonhuis in Kethel-dorp, gebouwd in 1853 (173 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Schiedamseweg 10 heeft 275 m² woonoppervlakte en 1000 m³ inhoud. Het perceel is 405 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Kethel-dorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €347.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Schiedamseweg 10 heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.
Schiedamseweg 10 heeft 8 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Kethel-dorp in Schiedam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 685 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €347.000, 47% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Schiedamseweg 10 in Kethel-dorp bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 4 km, snelwegoprit op 1.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Schiedamseweg 10: ziekenhuis op 2.1 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.9 km.