Eengezinswoning, tussenwoning Hollandiahof 15 Schiedam

Hollandiahof 15, 3119 ZD Schiedam

115 m² Bouwjaar 1994 4 kamers 3 slaapkamers Label A+

Hollandiahof 15 is een eengezinswoning, tussenwoning in Schiedam, gebouwd in 1994. De woning heeft een woonoppervlakte van 115 m², een perceel van 118 m² en 4 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €248.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1994
Woonoppervlakte
115 m²
Perceeloppervlakte
118 m²
Inhoud
438 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€445.000 tot €495.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk, open ligging en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Hollandiahof 15

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hollandiahof 15

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
96.03 kWh/m²
Primaire fossiele energie
84.67 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
43.4%
CO₂-emissie
12.67 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Gedeeltelijk gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (46.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, op afgesloten terrein, op eigen terrein en parkeervergunningen
Op eigen terrein
Ja
Garage
Inpandig
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Schiedam

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.2 km
Vervoer

Treinstation

0.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

0.6 km

Buurtinformatie in Schiedam

1115 Inwoners
715 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
714 Woningvoorraad
€248.000 Gem. woningwaarde Hollandiabuurt
33% Koopwoningen
15.175 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hollandiahof 15

Vergelijkbare woningen in Schiedam

Veelgestelde vragen over Hollandiahof 15

Wat is de geschatte woningwaarde van Hollandiahof 15?

De prijsindicatie voor Hollandiahof 15 ligt rond €445.000 tot €495.000. De gemiddelde woningwaarde in Hollandiabuurt is €248.000. Dat komt neer op circa €2.157 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hollandiahof 15 zich tot de wijk Hollandiabuurt?

Hollandiahof 15 is een eengezinswoning, tussenwoning van 115 m² in de wijk Hollandiabuurt. De buurt telt 714 woningen. Daarvan is 33% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 15.175 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hollandiahof 15?

Hollandiahof 15 is een eengezinswoning, tussenwoning in Hollandiabuurt, gebouwd in 1994 (32 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Hollandiahof 15 vergeleken met de buurt?

Hollandiahof 15 heeft 115 m² woonoppervlakte en 438 m³ inhoud. Het perceel is 118 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Hollandiabuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €248.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hollandiahof 15 en wat betekent dat?

Hollandiahof 15 heeft energielabel A+. Geldig tot 2035-02-21. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 12.67 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hollandiahof 15?

Hollandiahof 15 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 46 m².

Hoe is de woningmarkt in Hollandiabuurt?

De wijk Hollandiabuurt in Schiedam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.115 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €248.000, 33% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hollandiabuurt?

Vanuit Hollandiahof 15 in Hollandiabuurt bereik je: supermarkt op 0.2 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.2 km, treinstation op 0.9 km, snelwegoprit op 0.6 km.