Galerijflat (appartement) 's-Gravelandseweg 619 Schiedam

's-Gravelandseweg 619, 3119 XT Schiedam

61 m² Bouwjaar 1978 2 kamers 1 slaapkamers Label C

's-Gravelandseweg 619 is een galerijflat (appartement) in Schiedam, gebouwd in 1978. De woning heeft een woonoppervlakte van 61 m² en 2 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €248.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1978
Woonoppervlakte
61 m²
Inhoud
207 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€210.000 tot €260.000
Laatst bekende transactie
Periode 2016 tot 2019
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In centrum en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor 's-Gravelandseweg 619

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel 's-Gravelandseweg 619

Energielabel

Energieklasse
C
Energie-index
1.56
CO₂-emissie
2391.26 kg/m²

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Schiedam

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.2 km
Vervoer

Treinstation

0.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

0.6 km

Buurtinformatie in Schiedam

1115 Inwoners
715 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
714 Woningvoorraad
€248.000 Gem. woningwaarde Hollandiabuurt
33% Koopwoningen
15.175 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van 's-Gravelandseweg 619

Vergelijkbare woningen in Schiedam

Veelgestelde vragen over 's-Gravelandseweg 619

Wat is de geschatte woningwaarde van 's-Gravelandseweg 619?

De prijsindicatie voor 's-Gravelandseweg 619 ligt rond €210.000 tot €260.000. De gemiddelde woningwaarde in Hollandiabuurt is €248.000. Dat komt neer op circa €4.066 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt 's-Gravelandseweg 619 zich tot de wijk Hollandiabuurt?

's-Gravelandseweg 619 is een galerijflat (appartement) van 61 m² in de wijk Hollandiabuurt. De buurt telt 714 woningen. Daarvan is 33% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 15.175 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op 's-Gravelandseweg 619?

's-Gravelandseweg 619 is een galerijflat (appartement) in Hollandiabuurt, gebouwd in 1978 (48 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is 's-Gravelandseweg 619 vergeleken met de buurt?

's-Gravelandseweg 619 heeft 61 m² woonoppervlakte en 207 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Hollandiabuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €248.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van 's-Gravelandseweg 619 en wat betekent dat?

's-Gravelandseweg 619 heeft energielabel C. Geldig tot 2027-10-24. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 2391.26 kg/jaar.

Hoe is de indeling van 's-Gravelandseweg 619?

's-Gravelandseweg 619 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Hollandiabuurt?

De wijk Hollandiabuurt in Schiedam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.115 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €248.000, 33% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hollandiabuurt?

Vanuit 's-Gravelandseweg 619 in Hollandiabuurt bereik je: supermarkt op 0.2 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.2 km, treinstation op 0.9 km, snelwegoprit op 0.6 km.