Streetview Westpolderstraat 8 Schiedam

Westpolderstraat 8, 3119 JJ Schiedam

168 m² Bouwjaar 1998

Westpolderstraat 8 is een woning in Schiedam, gebouwd in 1998. De woning heeft een woonoppervlakte van 168 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €301.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1998
Woonoppervlakte
168 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Westpolderstraat 8

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Schiedam

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.7 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Schiedam

245 Inwoners
105 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
110 Woningvoorraad
€301.000 Gem. woningwaarde Bijdorp
95% Koopwoningen
841 Inwoners per km²

Locatie van Westpolderstraat 8

Vergelijkbare woningen in Schiedam

Veelgestelde vragen over Westpolderstraat 8

Wat is de geschatte woningwaarde van Westpolderstraat 8?

De gemiddelde woningwaarde in Bijdorp is €301.000. Dat komt neer op circa €1.792 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Westpolderstraat 8 zich tot de wijk Bijdorp?

Westpolderstraat 8 is een woning van 168 m² in de wijk Bijdorp. De buurt telt 110 woningen. Daarvan is 95% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 841 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Westpolderstraat 8?

Westpolderstraat 8 is een woning in Bijdorp, gebouwd in 1998 (28 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Westpolderstraat 8 vergeleken met de buurt?

Westpolderstraat 8 heeft 168 m² woonoppervlakte. In Bijdorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €301.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Bijdorp?

De wijk Bijdorp in Schiedam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 245 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €301.000, 95% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bijdorp?

Vanuit Westpolderstraat 8 in Bijdorp bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 0.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Bijdorp?

Zorg en onderwijs in de buurt van Westpolderstraat 8: ziekenhuis op 0.7 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 1.2 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Bijdorp?

Recreatie nabij Bijdorp: restaurant (0.6 km), cafe (0.8 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Westpolderstraat 8?

Een woningrapport voor Westpolderstraat 8 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Bijdorp. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1998, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.