2-onder-1-kapwoning Westpolderstraat 12 Schiedam

Westpolderstraat 12, 3119 JJ Schiedam

145 m² Bouwjaar 1998 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Westpolderstraat 12 is een 2-onder-1-kapwoning in Schiedam, gebouwd in 1998. De woning heeft een woonoppervlakte van 145 m², een perceel van 270 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €301.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
1998
Woonoppervlakte
145 m²
Perceeloppervlakte
270 m²
Inhoud
510 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€615.000 tot €715.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
overlooking_park, on_quiet_road, sheltered_position, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Westpolderstraat 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Westpolderstraat 12

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
104.8 kWh/m²
Primaire fossiele energie
173 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
32.47 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Schiedam

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.7 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Schiedam

245 Inwoners
105 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
110 Woningvoorraad
€301.000 Gem. woningwaarde Bijdorp
95% Koopwoningen
841 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Westpolderstraat 12

Vergelijkbare woningen in Schiedam

Veelgestelde vragen over Westpolderstraat 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Westpolderstraat 12?

De prijsindicatie voor Westpolderstraat 12 ligt rond €615.000 tot €715.000. De gemiddelde woningwaarde in Bijdorp is €301.000. Dat komt neer op circa €2.076 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Westpolderstraat 12 zich tot de wijk Bijdorp?

Westpolderstraat 12 is een 2-onder-1-kapwoning van 145 m² in de wijk Bijdorp. De buurt telt 110 woningen. Daarvan is 95% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 841 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Westpolderstraat 12?

Westpolderstraat 12 is een 2-onder-1-kapwoning in Bijdorp, gebouwd in 1998 (28 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Westpolderstraat 12 vergeleken met de buurt?

Westpolderstraat 12 heeft 145 m² woonoppervlakte en 510 m³ inhoud. Het perceel is 270 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Bijdorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €301.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Westpolderstraat 12 en wat betekent dat?

Westpolderstraat 12 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-05-12. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 32.47 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Westpolderstraat 12?

Westpolderstraat 12 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Bijdorp?

De wijk Bijdorp in Schiedam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 245 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €301.000, 95% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bijdorp?

Vanuit Westpolderstraat 12 in Bijdorp bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 0.7 km.