Grachtenpand, tussenwoning Noordvestsingel 87 Schiedam

Noordvestsingel 87, 3119 DC Schiedam

535 m² Bouwjaar 1874 7 kamers 6 slaapkamers Label G

Noordvestsingel 87 is een grachtenpand, tussenwoning in Schiedam, gebouwd in 1874. De woning heeft een woonoppervlakte van 535 m², een perceel van 405 m² en 7 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €309.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1874
Woonoppervlakte
535 m²
Perceeloppervlakte
405 m²
Inhoud
2620 m³
Kamers
7
Slaapkamers
6
Indicatie vraagprijs
€375.000 tot €425.000
Ligging
Aan rustige weg, Aan water, In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Noordvestsingel 87

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Noordvestsingel 87

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
298.96 kWh/m²
Primaire fossiele energie
525.72 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
96.71 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Schiedam

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

0.6 km

Buurtinformatie in Schiedam

1905 Inwoners
875 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
834 Woningvoorraad
€309.000 Gem. woningwaarde Schiehart
67% Koopwoningen
9.975 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Noordvestsingel 87

Vergelijkbare woningen in Schiedam

Veelgestelde vragen over Noordvestsingel 87

Wat is de geschatte woningwaarde van Noordvestsingel 87?

De prijsindicatie voor Noordvestsingel 87 ligt rond €375.000 tot €425.000. De gemiddelde woningwaarde in Schiehart is €309.000. Dat komt neer op circa €578 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Noordvestsingel 87 zich tot de wijk Schiehart?

Noordvestsingel 87 is een grachtenpand, tussenwoning van 535 m² in de wijk Schiehart. De buurt telt 834 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.975 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Noordvestsingel 87?

Noordvestsingel 87 is een grachtenpand, tussenwoning in Schiehart, gebouwd in 1874 (152 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Noordvestsingel 87 vergeleken met de buurt?

Noordvestsingel 87 heeft 535 m² woonoppervlakte en 2620 m³ inhoud. Het perceel is 405 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 76 m² per kamer. In Schiehart ligt de gemiddelde woningwaarde op €309.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Noordvestsingel 87 en wat betekent dat?

Noordvestsingel 87 heeft energielabel G. Geldig tot 2031-11-08. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 96.71 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Noordvestsingel 87?

Noordvestsingel 87 heeft 7 kamers waarvan 6 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Schiehart?

De wijk Schiehart in Schiedam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.905 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €309.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schiehart?

Vanuit Noordvestsingel 87 in Schiehart bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 0.9 km.