Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 2003
- Woonoppervlakte
- 88 m²
- Inhoud
- 203 m³
- Kamers
- 3
- Slaapkamers
- 2
Parkweg 189 D is een appartement in Schiedam, gebouwd in 2003. De woning heeft een woonoppervlakte van 88 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €309.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Parkweg 189 D
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
0.3 kmHuisarts
0.3 kmTreinstation
1.2 kmSnelweg oprit
0.9 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1.2 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
2.1 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
0.9 kmBioscoop
0.6 kmDe prijsindicatie voor Parkweg 189 D ligt rond €155.000 tot €180.000. De gemiddelde woningwaarde in Schiehart is €309.000. Dat komt neer op circa €3.511 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenParkweg 189 D is een appartement van 88 m² in de wijk Schiehart. De buurt telt 834 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.975 inwoners per km².
Parkweg 189 D is een appartement in Schiehart, gebouwd in 2003 (23 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Parkweg 189 D heeft 88 m² woonoppervlakte en 203 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Schiehart ligt de gemiddelde woningwaarde op €309.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Parkweg 189 D heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.
Parkweg 189 D heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.
De wijk Schiehart in Schiedam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.905 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €309.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Parkweg 189 D in Schiehart bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 0.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Parkweg 189 D: ziekenhuis op 2.1 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.2 km.
Recreatie nabij Schiehart: restaurant (0.3 km), cafe (0.4 km).
De prijsindicatie ligt rond €155.000 tot €180.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Schiehart is €309.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.
Rapport aanvragenEen woningrapport voor Parkweg 189 D bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Schiehart. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2003, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Rapport aanvragen