Eengezinswoning, hoekwoning Burgemeester Honnerlage Gretelaan 49 Schiedam

Burgemeester Honnerlage Gretelaan 49, 3119 BA Schiedam

149 m² Bouwjaar 1996 6 kamers 5 slaapkamers Label B

Burgemeester Honnerlage Gretelaan 49 is een eengezinswoning, hoekwoning in Schiedam, gebouwd in 1996. De woning heeft een woonoppervlakte van 149 m², een perceel van 112 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €309.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1996
Woonoppervlakte
149 m²
Perceeloppervlakte
112 m²
Inhoud
575 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€505.000 tot €605.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Burgemeester Honnerlage Gretelaan 49

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Burgemeester Honnerlage Gretelaan 49

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
121.84 kWh/m²
Primaire fossiele energie
188.57 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
35.21 kg/m²

Tuin
Ja (51.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Schiedam

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

0.6 km

Buurtinformatie in Schiedam

1905 Inwoners
875 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
834 Woningvoorraad
€309.000 Gem. woningwaarde Schiehart
67% Koopwoningen
9.975 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Burgemeester Honnerlage Gretelaan 49

Vergelijkbare woningen in Schiedam

Veelgestelde vragen over Burgemeester Honnerlage Gretelaan 49

Wat is de geschatte woningwaarde van Burgemeester Honnerlage Gretelaan 49?

De prijsindicatie voor Burgemeester Honnerlage Gretelaan 49 ligt rond €505.000 tot €605.000. De gemiddelde woningwaarde in Schiehart is €309.000. Dat komt neer op circa €2.074 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Burgemeester Honnerlage Gretelaan 49 zich tot de wijk Schiehart?

Burgemeester Honnerlage Gretelaan 49 is een eengezinswoning, hoekwoning van 149 m² in de wijk Schiehart. De buurt telt 834 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.975 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Burgemeester Honnerlage Gretelaan 49?

Burgemeester Honnerlage Gretelaan 49 is een eengezinswoning, hoekwoning in Schiehart, gebouwd in 1996 (30 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Burgemeester Honnerlage Gretelaan 49 vergeleken met de buurt?

Burgemeester Honnerlage Gretelaan 49 heeft 149 m² woonoppervlakte en 575 m³ inhoud. Het perceel is 112 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Schiehart ligt de gemiddelde woningwaarde op €309.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Burgemeester Honnerlage Gretelaan 49 en wat betekent dat?

Burgemeester Honnerlage Gretelaan 49 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-02-10. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 35.21 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Burgemeester Honnerlage Gretelaan 49?

Burgemeester Honnerlage Gretelaan 49 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 51 m².

Hoe is de woningmarkt in Schiehart?

De wijk Schiehart in Schiedam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.905 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €309.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.