2-onder-1-kapwoning Van der Leeuwlaan 2 Schiedam

Van der Leeuwlaan 2, 3118 LP Schiedam

173 m² Bouwjaar 1964 5 kamers 4 slaapkamers Label E

Van der Leeuwlaan 2 is een 2-onder-1-kapwoning in Schiedam, gebouwd in 1964. De woning heeft een woonoppervlakte van 173 m², een perceel van 299 m² en 5 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €255.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1964
Woonoppervlakte
173 m²
Perceeloppervlakte
299 m²
Inhoud
612 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€585.000 tot €685.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Van der Leeuwlaan 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Van der Leeuwlaan 2

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
242.58 kWh/m²
Primaire fossiele energie
308.84 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
56.56 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (91.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Schiedam

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

2.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

2.1 km

Buurtinformatie in Schiedam

845 Inwoners
445 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
446 Woningvoorraad
€255.000 Gem. woningwaarde Spieringshoek
40% Koopwoningen
6.465 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Van der Leeuwlaan 2

Vergelijkbare woningen in Schiedam

Veelgestelde vragen over Van der Leeuwlaan 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Van der Leeuwlaan 2?

De prijsindicatie voor Van der Leeuwlaan 2 ligt rond €585.000 tot €685.000. De gemiddelde woningwaarde in Spieringshoek is €255.000. Dat komt neer op circa €1.474 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Van der Leeuwlaan 2 zich tot de wijk Spieringshoek?

Van der Leeuwlaan 2 is een 2-onder-1-kapwoning van 173 m² in de wijk Spieringshoek. De buurt telt 446 woningen. Daarvan is 40% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.465 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Van der Leeuwlaan 2?

Van der Leeuwlaan 2 is een 2-onder-1-kapwoning in Spieringshoek, gebouwd in 1964 (62 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Van der Leeuwlaan 2 vergeleken met de buurt?

Van der Leeuwlaan 2 heeft 173 m² woonoppervlakte en 612 m³ inhoud. Het perceel is 299 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 35 m² per kamer. In Spieringshoek ligt de gemiddelde woningwaarde op €255.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Van der Leeuwlaan 2 en wat betekent dat?

Van der Leeuwlaan 2 heeft energielabel E. Geldig tot 2035-06-24. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 56.56 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Van der Leeuwlaan 2?

Van der Leeuwlaan 2 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 91 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Spieringshoek?

De wijk Spieringshoek in Schiedam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 845 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €255.000, 40% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Spieringshoek?

Vanuit Van der Leeuwlaan 2 in Spieringshoek bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 1.6 km.