Streetview Sven Kramerstraat 32 Schiedam

Sven Kramerstraat 32, 3118 JW Schiedam

123 m² Bouwjaar 2020 Label A+++

Sven Kramerstraat 32 is een woonhuis in Schiedam, gebouwd in 2020. De woning heeft een woonoppervlakte van 123 m². Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €532.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2020
Woonoppervlakte
123 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Sven Kramerstraat 32

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Sven Kramerstraat 32

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
72.98 kWh/m²
Primaire fossiele energie
32.75 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
75%
CO₂-emissie
7.68 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Schiedam

Onderwijs

Basisschool

2 km
Dagelijks

Supermarkt

1.9 km
Gezondheid

Huisarts

1.8 km
Vervoer

Treinstation

3.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.3 km
Horeca

Restaurant

1.7 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

3.1 km

Buurtinformatie in Schiedam

1580 Inwoners
510 Huishoudens
3.1 Gem. huishoudensgrootte
505 Woningvoorraad
€532.000 Gem. woningwaarde Harga
75% Koopwoningen
2.605 Inwoners per km²

Locatie van Sven Kramerstraat 32

Vergelijkbare woningen in Schiedam

Veelgestelde vragen over Sven Kramerstraat 32

Wat is de geschatte woningwaarde van Sven Kramerstraat 32?

De gemiddelde woningwaarde in Harga is €532.000. Dat komt neer op circa €4.325 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Sven Kramerstraat 32 zich tot de wijk Harga?

Sven Kramerstraat 32 is een woonhuis van 123 m² in de wijk Harga. De buurt telt 505 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.605 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Sven Kramerstraat 32?

Sven Kramerstraat 32 is een woonhuis in Harga, gebouwd in 2020 (6 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Sven Kramerstraat 32 vergeleken met de buurt?

Sven Kramerstraat 32 heeft 123 m² woonoppervlakte. In Harga ligt de gemiddelde woningwaarde op €532.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Sven Kramerstraat 32 en wat betekent dat?

Sven Kramerstraat 32 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2033-05-31. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 7.68 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Harga?

De wijk Harga in Schiedam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.580 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €532.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Harga?

Vanuit Sven Kramerstraat 32 in Harga bereik je: supermarkt op 1.9 km, basisschool op 2 km, huisarts op 1.8 km, treinstation op 3.8 km, snelwegoprit op 0.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Harga?

Zorg en onderwijs in de buurt van Sven Kramerstraat 32: ziekenhuis op 1.3 km, apotheek op 1.3 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 2 km.