Streetview Ireen Wüststraat 42 Schiedam

Ireen Wüststraat 42, 3118 JN Schiedam

149 m² Bouwjaar 2022 Label A+++

Ireen Wüststraat 42 is een woonhuis in Schiedam, gebouwd in 2022. De woning heeft een woonoppervlakte van 149 m². Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €532.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2022
Woonoppervlakte
149 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Ireen Wüststraat 42

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ireen Wüststraat 42

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
53.37 kWh/m²
Primaire fossiele energie
3.69 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
94%
CO₂-emissie
0.86 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Schiedam

Onderwijs

Basisschool

2 km
Dagelijks

Supermarkt

1.9 km
Gezondheid

Huisarts

1.8 km
Vervoer

Treinstation

3.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.3 km
Horeca

Restaurant

1.7 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

3.1 km

Buurtinformatie in Schiedam

1580 Inwoners
510 Huishoudens
3.1 Gem. huishoudensgrootte
505 Woningvoorraad
€532.000 Gem. woningwaarde Harga
75% Koopwoningen
2.605 Inwoners per km²

Locatie van Ireen Wüststraat 42

Vergelijkbare woningen in Schiedam

Veelgestelde vragen over Ireen Wüststraat 42

Wat is de geschatte woningwaarde van Ireen Wüststraat 42?

De gemiddelde woningwaarde in Harga is €532.000. Dat komt neer op circa €3.570 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ireen Wüststraat 42 zich tot de wijk Harga?

Ireen Wüststraat 42 is een woonhuis van 149 m² in de wijk Harga. De buurt telt 505 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.605 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ireen Wüststraat 42?

Ireen Wüststraat 42 is een woonhuis in Harga, gebouwd in 2022 (4 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Ireen Wüststraat 42 vergeleken met de buurt?

Ireen Wüststraat 42 heeft 149 m² woonoppervlakte. In Harga ligt de gemiddelde woningwaarde op €532.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ireen Wüststraat 42 en wat betekent dat?

Ireen Wüststraat 42 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2032-06-09. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0.86 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Harga?

De wijk Harga in Schiedam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.580 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €532.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Harga?

Vanuit Ireen Wüststraat 42 in Harga bereik je: supermarkt op 1.9 km, basisschool op 2 km, huisarts op 1.8 km, treinstation op 3.8 km, snelwegoprit op 0.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Harga?

Zorg en onderwijs in de buurt van Ireen Wüststraat 42: ziekenhuis op 1.3 km, apotheek op 1.3 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 2 km.