Galerijflat Burgemeester Van Haarenlaan 1364 Schiedam

Burgemeester Van Haarenlaan 1364, 3118 GP Schiedam

60 m² Bouwjaar 1957 3 kamers 2 slaapkamers Label E

Burgemeester Van Haarenlaan 1364 is een galerijflat in Schiedam, gebouwd in 1957. De woning heeft een woonoppervlakte van 60 m² en 3 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €255.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1957
Woonoppervlakte
60 m²
Inhoud
190 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€180.000 tot €230.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2029
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Burgemeester Van Haarenlaan 1364

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Burgemeester Van Haarenlaan 1364

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
126.71 kWh/m²
Primaire fossiele energie
293.46 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
53.75 kg/m²

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

2.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

2.1 km

Buurtinformatie in Schiedam

845 Inwoners
445 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
446 Woningvoorraad
€255.000 Gem. woningwaarde Spieringshoek
40% Koopwoningen
6.465 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Burgemeester Van Haarenlaan 1364

Vergelijkbare woningen in Schiedam

Veelgestelde vragen over Burgemeester Van Haarenlaan 1364

Wat is de geschatte woningwaarde van Burgemeester Van Haarenlaan 1364?

De prijsindicatie voor Burgemeester Van Haarenlaan 1364 ligt rond €180.000 tot €230.000. De gemiddelde woningwaarde in Spieringshoek is €255.000. Dat komt neer op circa €4.250 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Burgemeester Van Haarenlaan 1364 zich tot de wijk Spieringshoek?

Burgemeester Van Haarenlaan 1364 is een galerijflat van 60 m² in de wijk Spieringshoek. De buurt telt 446 woningen. Daarvan is 40% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.465 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Burgemeester Van Haarenlaan 1364?

Burgemeester Van Haarenlaan 1364 is een galerijflat in Spieringshoek, gebouwd in 1957 (69 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Burgemeester Van Haarenlaan 1364 vergeleken met de buurt?

Burgemeester Van Haarenlaan 1364 heeft 60 m² woonoppervlakte en 190 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Spieringshoek ligt de gemiddelde woningwaarde op €255.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Burgemeester Van Haarenlaan 1364 en wat betekent dat?

Burgemeester Van Haarenlaan 1364 heeft energielabel E. Geldig tot 2035-08-17. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 53.75 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Burgemeester Van Haarenlaan 1364?

Burgemeester Van Haarenlaan 1364 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Spieringshoek?

De wijk Spieringshoek in Schiedam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 845 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €255.000, 40% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Spieringshoek?