Galerijflat Burgemeester Van Haarenlaan 1285 Schiedam

Burgemeester Van Haarenlaan 1285, 3118 GE Schiedam

124 m² Bouwjaar 2007 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Burgemeester Van Haarenlaan 1285 is een galerijflat in Schiedam, gebouwd in 2007. De woning heeft een woonoppervlakte van 124 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €198.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2007
Woonoppervlakte
124 m²
Inhoud
384 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€365.000 tot €415.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
on_busy_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Burgemeester Van Haarenlaan 1285

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Burgemeester Van Haarenlaan 1285

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Schiedam

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.6 km

Buurtinformatie in Schiedam

1200 Inwoners
590 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
583 Woningvoorraad
€198.000 Gem. woningwaarde Troelstrabuurt
15% Koopwoningen
9.454 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Burgemeester Van Haarenlaan 1285

Vergelijkbare woningen in Schiedam

Veelgestelde vragen over Burgemeester Van Haarenlaan 1285

Wat is de geschatte woningwaarde van Burgemeester Van Haarenlaan 1285?

De prijsindicatie voor Burgemeester Van Haarenlaan 1285 ligt rond €365.000 tot €415.000. De gemiddelde woningwaarde in Troelstrabuurt is €198.000. Dat komt neer op circa €1.597 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Burgemeester Van Haarenlaan 1285 zich tot de wijk Troelstrabuurt?

Burgemeester Van Haarenlaan 1285 is een galerijflat van 124 m² in de wijk Troelstrabuurt. De buurt telt 583 woningen. Daarvan is 15% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.454 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Burgemeester Van Haarenlaan 1285?

Burgemeester Van Haarenlaan 1285 is een galerijflat in Troelstrabuurt, gebouwd in 2007 (19 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Burgemeester Van Haarenlaan 1285 vergeleken met de buurt?

Burgemeester Van Haarenlaan 1285 heeft 124 m² woonoppervlakte en 384 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Troelstrabuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €198.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Burgemeester Van Haarenlaan 1285 en wat betekent dat?

Burgemeester Van Haarenlaan 1285 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-12-12. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Burgemeester Van Haarenlaan 1285?

Burgemeester Van Haarenlaan 1285 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Troelstrabuurt?

De wijk Troelstrabuurt in Schiedam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.200 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €198.000, 15% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Troelstrabuurt?