Galerijflat Burgemeester Stulemeijerlaan 74 Schiedam

Burgemeester Stulemeijerlaan 74, 3118 BJ Schiedam

47 m² Bouwjaar 1948 2 kamers 1 slaapkamers Label G

Burgemeester Stulemeijerlaan 74 is een galerijflat in Schiedam, gebouwd in 1948. De woning heeft een woonoppervlakte van 47 m² en 2 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €226.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1948
Woonoppervlakte
47 m²
Inhoud
149 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€150.000 tot €175.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Burgemeester Stulemeijerlaan 74

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Burgemeester Stulemeijerlaan 74

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
253.84 kWh/m²
Primaire fossiele energie
529.32 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
101.48 kg/m²

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Schiedam

2675 Inwoners
1230 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1232 Woningvoorraad
€226.000 Gem. woningwaarde Wibautbuurt
29% Koopwoningen
9.777 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Burgemeester Stulemeijerlaan 74

Vergelijkbare woningen in Schiedam

Veelgestelde vragen over Burgemeester Stulemeijerlaan 74

Wat is de geschatte woningwaarde van Burgemeester Stulemeijerlaan 74?

De prijsindicatie voor Burgemeester Stulemeijerlaan 74 ligt rond €150.000 tot €175.000. De gemiddelde woningwaarde in Wibautbuurt is €226.000. Dat komt neer op circa €4.809 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Burgemeester Stulemeijerlaan 74 zich tot de wijk Wibautbuurt?

Burgemeester Stulemeijerlaan 74 is een galerijflat van 47 m² in de wijk Wibautbuurt. De buurt telt 1.232 woningen. Daarvan is 29% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.777 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Burgemeester Stulemeijerlaan 74?

Burgemeester Stulemeijerlaan 74 is een galerijflat in Wibautbuurt, gebouwd in 1948 (78 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Burgemeester Stulemeijerlaan 74 vergeleken met de buurt?

Burgemeester Stulemeijerlaan 74 heeft 47 m² woonoppervlakte en 149 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Wibautbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €226.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Burgemeester Stulemeijerlaan 74 en wat betekent dat?

Burgemeester Stulemeijerlaan 74 heeft energielabel G. Geldig tot 2035-02-14. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 101.48 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Burgemeester Stulemeijerlaan 74?

Burgemeester Stulemeijerlaan 74 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Wibautbuurt?

De wijk Wibautbuurt in Schiedam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.675 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €226.000, 29% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.