Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2009
- Woonoppervlakte
- 707 m²
- Perceeloppervlakte
- 353 m²
Burgemeester Honnerlage Gretelaan 365 is een woonhuis in Schiedam, gebouwd in 2009. De woning heeft een woonoppervlakte van 707 m² en een perceel van 353 m². Het energielabel is APLUSPLUS. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €226.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Burgemeester Honnerlage Gretelaan 365
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.3 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
2.4 kmSnelweg oprit
1.7 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.5 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
1.6 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
1.1 kmBioscoop
1.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Wibautbuurt is €226.000. Dat komt neer op circa €320 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBurgemeester Honnerlage Gretelaan 365 is een woonhuis van 707 m² in de wijk Wibautbuurt. De buurt telt 1.232 woningen. Daarvan is 29% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.777 inwoners per km².
Burgemeester Honnerlage Gretelaan 365 is een woonhuis in Wibautbuurt, gebouwd in 2009 (17 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Burgemeester Honnerlage Gretelaan 365 heeft 707 m² woonoppervlakte. Het perceel is 353 m². In Wibautbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €226.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Burgemeester Honnerlage Gretelaan 365 heeft energielabel APLUSPLUS. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.
De wijk Wibautbuurt in Schiedam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.675 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €226.000, 29% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Burgemeester Honnerlage Gretelaan 365 in Wibautbuurt bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 1.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Burgemeester Honnerlage Gretelaan 365: ziekenhuis op 1.6 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.5 km.