Portiekwoning (appartement) Nieuwe Damlaan 832 Schiedam

Nieuwe Damlaan 832, 3118 AC Schiedam

101 m² Bouwjaar 2009 3 kamers 2 slaapkamers Label A+

Nieuwe Damlaan 832 is een portiekwoning (appartement) in Schiedam, gebouwd in 2009. De woning heeft een woonoppervlakte van 101 m² en 3 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €226.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2009
Woonoppervlakte
101 m²
Inhoud
310 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€355.000 tot €405.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan park en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Nieuwe Damlaan 832

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nieuwe Damlaan 832

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
68.17 kWh/m²
Primaire fossiele energie
95.23 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
18.04 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en warmte terugwininstallatie
Isolatie
Dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en volledig geïsoleerd

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Schiedam

2675 Inwoners
1230 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1232 Woningvoorraad
€226.000 Gem. woningwaarde Wibautbuurt
29% Koopwoningen
9.777 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Nieuwe Damlaan 832

Vergelijkbare woningen in Schiedam

Veelgestelde vragen over Nieuwe Damlaan 832

Wat is de geschatte woningwaarde van Nieuwe Damlaan 832?

De prijsindicatie voor Nieuwe Damlaan 832 ligt rond €355.000 tot €405.000. De gemiddelde woningwaarde in Wibautbuurt is €226.000. Dat komt neer op circa €2.238 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nieuwe Damlaan 832 zich tot de wijk Wibautbuurt?

Nieuwe Damlaan 832 is een portiekwoning (appartement) van 101 m² in de wijk Wibautbuurt. De buurt telt 1.232 woningen. Daarvan is 29% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.777 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nieuwe Damlaan 832?

Nieuwe Damlaan 832 is een portiekwoning (appartement) in Wibautbuurt, gebouwd in 2009 (17 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Nieuwe Damlaan 832 vergeleken met de buurt?

Nieuwe Damlaan 832 heeft 101 m² woonoppervlakte en 310 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Wibautbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €226.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nieuwe Damlaan 832 en wat betekent dat?

Nieuwe Damlaan 832 heeft energielabel A+. Geldig tot 2031-11-01. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 18.04 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Nieuwe Damlaan 832?

Nieuwe Damlaan 832 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Wibautbuurt?

De wijk Wibautbuurt in Schiedam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.675 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €226.000, 29% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Wibautbuurt?

Vanuit Nieuwe Damlaan 832 in Wibautbuurt bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 1.7 km.