Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2009
- Woonoppervlakte
- 203 m²
- Perceeloppervlakte
- 225 m²
- Kamers
- 5
Simon Rijnbendestraat 16 is een woonhuis in Schiedam, gebouwd in 2009. De woning heeft een woonoppervlakte van 203 m², een perceel van 225 m² en 5 kamers. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €316.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Simon Rijnbendestraat 16
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
1.5 kmTreinstation
3.2 kmSnelweg oprit
0.5 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
1.1 kmApotheek
1 kmZiekenhuis
2.4 kmRestaurant
0.9 kmCafé
0.8 kmBibliotheek
1.8 kmBioscoop
2 kmDe prijsindicatie voor Simon Rijnbendestraat 16 ligt rond €275.000 tot €325.000. De gemiddelde woningwaarde in Distillateursbuurt is €316.000. Dat komt neer op circa €1.557 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenSimon Rijnbendestraat 16 is een woonhuis van 203 m² in de wijk Distillateursbuurt. De buurt telt 356 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.893 inwoners per km².
Simon Rijnbendestraat 16 is een woonhuis in Distillateursbuurt, gebouwd in 2009 (17 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Simon Rijnbendestraat 16 heeft 203 m² woonoppervlakte. Het perceel is 225 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 41 m² per kamer. In Distillateursbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €316.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Simon Rijnbendestraat 16 heeft 5 kamers.
De wijk Distillateursbuurt in Schiedam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 735 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €316.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Simon Rijnbendestraat 16 in Distillateursbuurt bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 0.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Simon Rijnbendestraat 16: ziekenhuis op 2.4 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1.1 km.
Recreatie nabij Distillateursbuurt: restaurant (0.9 km), cafe (0.8 km).
De prijsindicatie ligt rond €275.000 tot €325.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Distillateursbuurt is €316.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.