Streetview Rembrandtlaan 45 Schiedam

Rembrandtlaan 45, 3117 VD Schiedam

180 m² Bouwjaar 1932 8 kamers 7 slaapkamers Label E

Rembrandtlaan 45 is een woonhuis in Schiedam, gebouwd in 1932. De woning heeft een woonoppervlakte van 180 m², een perceel van 152 m² en 8 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €251.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1932
Woonoppervlakte
180 m²
Perceeloppervlakte
152 m²
Inhoud
425 m³
Kamers
8
Slaapkamers
7

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Rembrandtlaan 45

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rembrandtlaan 45

Energielabel

Energieklasse
E
Geldig tot

Bereikbaarheid in Schiedam

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.5 km

Buurtinformatie in Schiedam

2065 Inwoners
1035 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
978 Woningvoorraad
€251.000 Gem. woningwaarde Schildersbuurt
62% Koopwoningen
15.607 Inwoners per km²

Locatie van Rembrandtlaan 45

Vergelijkbare woningen in Schiedam

Veelgestelde vragen over Rembrandtlaan 45

Wat is de geschatte woningwaarde van Rembrandtlaan 45?

De prijsindicatie voor Rembrandtlaan 45 ligt rond €175.000 tot €200.000. De gemiddelde woningwaarde in Schildersbuurt is €251.000. Dat komt neer op circa €1.394 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rembrandtlaan 45 zich tot de wijk Schildersbuurt?

Rembrandtlaan 45 is een woonhuis van 180 m² in de wijk Schildersbuurt. De buurt telt 978 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 15.607 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rembrandtlaan 45?

Rembrandtlaan 45 is een woonhuis in Schildersbuurt, gebouwd in 1932 (94 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Rembrandtlaan 45 vergeleken met de buurt?

Rembrandtlaan 45 heeft 180 m² woonoppervlakte en 425 m³ inhoud. Het perceel is 152 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Schildersbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €251.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rembrandtlaan 45 en wat betekent dat?

Rembrandtlaan 45 heeft energielabel E. Geldig tot 2027-02-08. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Rembrandtlaan 45?

Rembrandtlaan 45 heeft 8 kamers waarvan 7 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Schildersbuurt?

De wijk Schildersbuurt in Schiedam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.065 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €251.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schildersbuurt?

Vanuit Rembrandtlaan 45 in Schildersbuurt bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 0.9 km.