Tussenverdieping (appartement) Rembrandtlaan 33 A1 Schiedam

Rembrandtlaan 33 A1, 3117 VC Schiedam

53 m² Bouwjaar 1929 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Rembrandtlaan 33 A1 is een tussenverdieping (appartement) in Schiedam, gebouwd in 1929. De woning heeft een woonoppervlakte van 53 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €251.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1929
Woonoppervlakte
53 m²
Inhoud
179 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€175.000 tot €225.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Rembrandtlaan 33 A1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rembrandtlaan 33 A1

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.5 km

Buurtinformatie in Schiedam

2065 Inwoners
1035 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
978 Woningvoorraad
€251.000 Gem. woningwaarde Schildersbuurt
62% Koopwoningen
15.607 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Rembrandtlaan 33 A1

Vergelijkbare woningen in Schiedam

Veelgestelde vragen over Rembrandtlaan 33 A1

Wat is de geschatte woningwaarde van Rembrandtlaan 33 A1?

De prijsindicatie voor Rembrandtlaan 33 A1 ligt rond €175.000 tot €225.000. De gemiddelde woningwaarde in Schildersbuurt is €251.000. Dat komt neer op circa €4.736 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rembrandtlaan 33 A1 zich tot de wijk Schildersbuurt?

Rembrandtlaan 33 A1 is een tussenverdieping (appartement) van 53 m² in de wijk Schildersbuurt. De buurt telt 978 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 15.607 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rembrandtlaan 33 A1?

Rembrandtlaan 33 A1 is een tussenverdieping (appartement) in Schildersbuurt, gebouwd in 1929 (97 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Rembrandtlaan 33 A1 vergeleken met de buurt?

Rembrandtlaan 33 A1 heeft 53 m² woonoppervlakte en 179 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Schildersbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €251.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rembrandtlaan 33 A1 en wat betekent dat?

Rembrandtlaan 33 A1 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Rembrandtlaan 33 A1?

Rembrandtlaan 33 A1 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Schildersbuurt?

De wijk Schildersbuurt in Schiedam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.065 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €251.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schildersbuurt?

Vanuit Rembrandtlaan 33 A1 in Schildersbuurt bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 0.9 km.