Eengezinswoning, tussenwoning Gordonstraat 11 Schiedam

Gordonstraat 11, 3117 MP Schiedam

204 m² Bouwjaar 1938 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Gordonstraat 11 is een eengezinswoning, tussenwoning in Schiedam, gebouwd in 1938. De woning heeft een woonoppervlakte van 204 m², een perceel van 100 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €235.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1938
Woonoppervlakte
204 m²
Perceeloppervlakte
100 m²
Inhoud
711 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€415.000 tot €465.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Gordonstraat 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Gordonstraat 11

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
134.98 kWh/m²
Primaire fossiele energie
187.5 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
34.33 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Schiedam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

0.9 km

Buurtinformatie in Schiedam

1675 Inwoners
835 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
780 Woningvoorraad
€235.000 Gem. woningwaarde Fabribuurt
31% Koopwoningen
18.460 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Gordonstraat 11

Vergelijkbare woningen in Schiedam

Veelgestelde vragen over Gordonstraat 11

Wat is de geschatte woningwaarde van Gordonstraat 11?

De prijsindicatie voor Gordonstraat 11 ligt rond €415.000 tot €465.000. De gemiddelde woningwaarde in Fabribuurt is €235.000. Dat komt neer op circa €1.152 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Gordonstraat 11 zich tot de wijk Fabribuurt?

Gordonstraat 11 is een eengezinswoning, tussenwoning van 204 m² in de wijk Fabribuurt. De buurt telt 780 woningen. Daarvan is 31% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 18.460 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Gordonstraat 11?

Gordonstraat 11 is een eengezinswoning, tussenwoning in Fabribuurt, gebouwd in 1938 (88 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Gordonstraat 11 vergeleken met de buurt?

Gordonstraat 11 heeft 204 m² woonoppervlakte en 711 m³ inhoud. Het perceel is 100 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 41 m² per kamer. In Fabribuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €235.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Gordonstraat 11 en wat betekent dat?

Gordonstraat 11 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-10-21. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 34.33 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Gordonstraat 11?

Gordonstraat 11 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Fabribuurt?

De wijk Fabribuurt in Schiedam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.675 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €235.000, 31% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Fabribuurt?

Vanuit Gordonstraat 11 in Fabribuurt bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 1.6 km.