Bovenwoning Burgemeester Knappertlaan 226 B Schiedam

Burgemeester Knappertlaan 226 B, 3117 JB Schiedam

134 m² Bouwjaar 1935 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Burgemeester Knappertlaan 226 B is een bovenwoning in Schiedam, gebouwd in 1935. De woning heeft een woonoppervlakte van 134 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €251.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1935
Woonoppervlakte
134 m²
Inhoud
442 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€315.000 tot €365.000

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Burgemeester Knappertlaan 226 B

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Burgemeester Knappertlaan 226 B

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.5 km

Buurtinformatie in Schiedam

2065 Inwoners
1035 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
978 Woningvoorraad
€251.000 Gem. woningwaarde Schildersbuurt
62% Koopwoningen
15.607 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Burgemeester Knappertlaan 226 B

Vergelijkbare woningen in Schiedam

Veelgestelde vragen over Burgemeester Knappertlaan 226 B

Wat is de geschatte woningwaarde van Burgemeester Knappertlaan 226 B?

De prijsindicatie voor Burgemeester Knappertlaan 226 B ligt rond €315.000 tot €365.000. De gemiddelde woningwaarde in Schildersbuurt is €251.000. Dat komt neer op circa €1.873 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Burgemeester Knappertlaan 226 B zich tot de wijk Schildersbuurt?

Burgemeester Knappertlaan 226 B is een bovenwoning van 134 m² in de wijk Schildersbuurt. De buurt telt 978 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 15.607 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Burgemeester Knappertlaan 226 B?

Burgemeester Knappertlaan 226 B is een bovenwoning in Schildersbuurt, gebouwd in 1935 (91 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Burgemeester Knappertlaan 226 B vergeleken met de buurt?

Burgemeester Knappertlaan 226 B heeft 134 m² woonoppervlakte en 442 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Schildersbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €251.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Burgemeester Knappertlaan 226 B en wat betekent dat?

Burgemeester Knappertlaan 226 B heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Burgemeester Knappertlaan 226 B?

Burgemeester Knappertlaan 226 B heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Schildersbuurt?

De wijk Schildersbuurt in Schiedam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.065 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €251.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schildersbuurt?