Streetview Vlaardingerdijk 223 Schiedam

Vlaardingerdijk 223, 3117 EM Schiedam

157 m² Bouwjaar 1930 Label C

Vlaardingerdijk 223 is een woonhuis in Schiedam, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 157 m² en een perceel van 132 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €251.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
157 m²
Perceeloppervlakte
132 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Vlaardingerdijk 223

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Vlaardingerdijk 223

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
184.13 kWh/m²
Primaire fossiele energie
232.33 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
7.8%
CO₂-emissie
42.15 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Schiedam

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.5 km

Buurtinformatie in Schiedam

2065 Inwoners
1035 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
978 Woningvoorraad
€251.000 Gem. woningwaarde Schildersbuurt
62% Koopwoningen
15.607 Inwoners per km²

Locatie van Vlaardingerdijk 223

Vergelijkbare woningen in Schiedam

Veelgestelde vragen over Vlaardingerdijk 223

Wat is de geschatte woningwaarde van Vlaardingerdijk 223?

De prijsindicatie voor Vlaardingerdijk 223 ligt rond €170.000 tot €195.000. De gemiddelde woningwaarde in Schildersbuurt is €251.000. Dat komt neer op circa €1.599 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vlaardingerdijk 223 zich tot de wijk Schildersbuurt?

Vlaardingerdijk 223 is een woonhuis van 157 m² in de wijk Schildersbuurt. De buurt telt 978 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 15.607 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vlaardingerdijk 223?

Vlaardingerdijk 223 is een woonhuis in Schildersbuurt, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Vlaardingerdijk 223 vergeleken met de buurt?

Vlaardingerdijk 223 heeft 157 m² woonoppervlakte. Het perceel is 132 m². In Schildersbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €251.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Vlaardingerdijk 223 en wat betekent dat?

Vlaardingerdijk 223 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-08-08. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 42.15 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Schildersbuurt?

De wijk Schildersbuurt in Schiedam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.065 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €251.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schildersbuurt?

Vanuit Vlaardingerdijk 223 in Schildersbuurt bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 0.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Schildersbuurt?