Eengezinswoning, tussenwoning Vlaardingerdijk 195 Schiedam

Vlaardingerdijk 195, 3117 EL Schiedam

149 m² Bouwjaar 1928 7 kamers 6 slaapkamers Label C

Vlaardingerdijk 195 is een eengezinswoning, tussenwoning in Schiedam, gebouwd in 1928. De woning heeft een woonoppervlakte van 149 m², een perceel van 121 m² en 7 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €251.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1928
Woonoppervlakte
149 m²
Perceeloppervlakte
121 m²
Inhoud
526 m³
Kamers
7
Slaapkamers
6
Indicatie vraagprijs
€425.000 tot €475.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Vlaardingerdijk 195

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Vlaardingerdijk 195

Energielabel

Energieklasse
C
Energie-index
1.5
CO₂-emissie
5245.65 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, driedubbel glas, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (63.0 m²)

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.5 km

Buurtinformatie in Schiedam

2065 Inwoners
1035 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
978 Woningvoorraad
€251.000 Gem. woningwaarde Schildersbuurt
62% Koopwoningen
15.607 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Vlaardingerdijk 195

Vergelijkbare woningen in Schiedam

Veelgestelde vragen over Vlaardingerdijk 195

Wat is de geschatte woningwaarde van Vlaardingerdijk 195?

De prijsindicatie voor Vlaardingerdijk 195 ligt rond €425.000 tot €475.000. De gemiddelde woningwaarde in Schildersbuurt is €251.000. Dat komt neer op circa €1.685 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vlaardingerdijk 195 zich tot de wijk Schildersbuurt?

Vlaardingerdijk 195 is een eengezinswoning, tussenwoning van 149 m² in de wijk Schildersbuurt. De buurt telt 978 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 15.607 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vlaardingerdijk 195?

Vlaardingerdijk 195 is een eengezinswoning, tussenwoning in Schildersbuurt, gebouwd in 1928 (98 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Vlaardingerdijk 195 vergeleken met de buurt?

Vlaardingerdijk 195 heeft 149 m² woonoppervlakte en 526 m³ inhoud. Het perceel is 121 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Schildersbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €251.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Vlaardingerdijk 195 en wat betekent dat?

Vlaardingerdijk 195 heeft energielabel C. Geldig tot 2029-04-04. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 5245.65 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Vlaardingerdijk 195?

Vlaardingerdijk 195 heeft 7 kamers waarvan 6 slaapkamers. De tuin is 63 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Schildersbuurt?

De wijk Schildersbuurt in Schiedam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.065 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €251.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schildersbuurt?