Bovenwoning Aleidastraat 132 B Schiedam

Aleidastraat 132 B, 3117 DP Schiedam

120 m² Bouwjaar 1928 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Aleidastraat 132 B is een bovenwoning in Schiedam, gebouwd in 1928. De woning heeft een woonoppervlakte van 120 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €235.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1928
Woonoppervlakte
120 m²
Inhoud
409 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€360.000 tot €410.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Ligging
overlooking_park, in_residential_district, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Aleidastraat 132 B

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Aleidastraat 132 B

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in Schiedam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

0.9 km

Buurtinformatie in Schiedam

1675 Inwoners
835 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
780 Woningvoorraad
€235.000 Gem. woningwaarde Fabribuurt
31% Koopwoningen
18.460 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Aleidastraat 132 B

Vergelijkbare woningen in Schiedam

Veelgestelde vragen over Aleidastraat 132 B

Wat is de geschatte woningwaarde van Aleidastraat 132 B?

De prijsindicatie voor Aleidastraat 132 B ligt rond €360.000 tot €410.000. De gemiddelde woningwaarde in Fabribuurt is €235.000. Dat komt neer op circa €1.958 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Aleidastraat 132 B zich tot de wijk Fabribuurt?

Aleidastraat 132 B is een bovenwoning van 120 m² in de wijk Fabribuurt. De buurt telt 780 woningen. Daarvan is 31% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 18.460 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Aleidastraat 132 B?

Aleidastraat 132 B is een bovenwoning in Fabribuurt, gebouwd in 1928 (98 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Aleidastraat 132 B vergeleken met de buurt?

Aleidastraat 132 B heeft 120 m² woonoppervlakte en 409 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Fabribuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €235.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Aleidastraat 132 B en wat betekent dat?

Aleidastraat 132 B heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Aleidastraat 132 B?

Aleidastraat 132 B heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Fabribuurt?

De wijk Fabribuurt in Schiedam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.675 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €235.000, 31% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Fabribuurt?

Vanuit Aleidastraat 132 B in Fabribuurt bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 1.6 km.