Streetview Sint Liduinastraat 67 Schiedam

Sint Liduinastraat 67, 3117 CR Schiedam

189 m² Bouwjaar 1917

Sint Liduinastraat 67 is een woonhuis in Schiedam, gebouwd in 1917. De woning heeft een woonoppervlakte van 189 m² en een perceel van 113 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €347.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1917
Woonoppervlakte
189 m²
Perceeloppervlakte
113 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Sint Liduinastraat 67

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Schiedam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

1.2 km

Buurtinformatie in Schiedam

830 Inwoners
370 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
377 Woningvoorraad
€347.000 Gem. woningwaarde Liduinabuurt
71% Koopwoningen
15.040 Inwoners per km²

Locatie van Sint Liduinastraat 67

Vergelijkbare woningen in Schiedam

Veelgestelde vragen over Sint Liduinastraat 67

Wat is de geschatte woningwaarde van Sint Liduinastraat 67?

De gemiddelde woningwaarde in Liduinabuurt is €347.000. Dat komt neer op circa €1.836 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Sint Liduinastraat 67 zich tot de wijk Liduinabuurt?

Sint Liduinastraat 67 is een woonhuis van 189 m² in de wijk Liduinabuurt. De buurt telt 377 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 15.040 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Sint Liduinastraat 67?

Sint Liduinastraat 67 is een woonhuis in Liduinabuurt, gebouwd in 1917 (109 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Sint Liduinastraat 67 vergeleken met de buurt?

Sint Liduinastraat 67 heeft 189 m² woonoppervlakte. Het perceel is 113 m². In Liduinabuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €347.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Liduinabuurt?

De wijk Liduinabuurt in Schiedam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 830 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €347.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Liduinabuurt?

Vanuit Sint Liduinastraat 67 in Liduinabuurt bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 1.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Liduinabuurt?

Zorg en onderwijs in de buurt van Sint Liduinastraat 67: ziekenhuis op 2.3 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1.1 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Liduinabuurt?

Recreatie nabij Liduinabuurt: restaurant (0.6 km), cafe (0.4 km).