Eengezinswoning, tussenwoning Westfrankelandsestraat 78 Schiedam

Westfrankelandsestraat 78, 3117 AV Schiedam

175 m² Bouwjaar 1915 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Westfrankelandsestraat 78 is een eengezinswoning, tussenwoning in Schiedam, gebouwd in 1915. De woning heeft een woonoppervlakte van 175 m², een perceel van 113 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €235.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1915
Woonoppervlakte
175 m²
Perceeloppervlakte
113 m²
Inhoud
610 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€415.000 tot €465.000
Laatst bekende transactie
Periode 2015 tot 2018
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Westfrankelandsestraat 78

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Westfrankelandsestraat 78

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
169.66 kWh/m²
Primaire fossiele energie
221.26 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
40.6 kg/m²

Tuin
Ja (41.0 m²)

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

0.9 km

Buurtinformatie in Schiedam

1675 Inwoners
835 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
780 Woningvoorraad
€235.000 Gem. woningwaarde Fabribuurt
31% Koopwoningen
18.460 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Westfrankelandsestraat 78

Vergelijkbare woningen in Schiedam

Veelgestelde vragen over Westfrankelandsestraat 78

Wat is de geschatte woningwaarde van Westfrankelandsestraat 78?

De prijsindicatie voor Westfrankelandsestraat 78 ligt rond €415.000 tot €465.000. De gemiddelde woningwaarde in Fabribuurt is €235.000. Dat komt neer op circa €1.343 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Westfrankelandsestraat 78 zich tot de wijk Fabribuurt?

Westfrankelandsestraat 78 is een eengezinswoning, tussenwoning van 175 m² in de wijk Fabribuurt. De buurt telt 780 woningen. Daarvan is 31% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 18.460 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Westfrankelandsestraat 78?

Westfrankelandsestraat 78 is een eengezinswoning, tussenwoning in Fabribuurt, gebouwd in 1915 (111 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Westfrankelandsestraat 78 vergeleken met de buurt?

Westfrankelandsestraat 78 heeft 175 m² woonoppervlakte en 610 m³ inhoud. Het perceel is 113 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 35 m² per kamer. In Fabribuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €235.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Westfrankelandsestraat 78 en wat betekent dat?

Westfrankelandsestraat 78 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-11-19. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 40.6 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Westfrankelandsestraat 78?

Westfrankelandsestraat 78 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 41 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Fabribuurt?

De wijk Fabribuurt in Schiedam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.675 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €235.000, 31% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.