Tussenwoning Westfrankelandsestraat 36 Schiedam

Westfrankelandsestraat 36, 3117 AS Schiedam

112 m² Bouwjaar 1877 3 kamers 2 slaapkamers Label E

Westfrankelandsestraat 36 is een tussenwoning in Schiedam, gebouwd in 1877. De woning heeft een woonoppervlakte van 112 m², een perceel van 62 m² en 3 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €235.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1877
Woonoppervlakte
112 m²
Perceeloppervlakte
62 m²
Inhoud
423 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€240.000 tot €290.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Westfrankelandsestraat 36

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Westfrankelandsestraat 36

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
215.41 kWh/m²
Primaire fossiele energie
312.58 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
57.54 kg/m²

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

0.9 km

Buurtinformatie in Schiedam

1675 Inwoners
835 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
780 Woningvoorraad
€235.000 Gem. woningwaarde Fabribuurt
31% Koopwoningen
18.460 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Westfrankelandsestraat 36

Vergelijkbare woningen in Schiedam

Veelgestelde vragen over Westfrankelandsestraat 36

Wat is de geschatte woningwaarde van Westfrankelandsestraat 36?

De prijsindicatie voor Westfrankelandsestraat 36 ligt rond €240.000 tot €290.000. De gemiddelde woningwaarde in Fabribuurt is €235.000. Dat komt neer op circa €2.098 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Westfrankelandsestraat 36 zich tot de wijk Fabribuurt?

Westfrankelandsestraat 36 is een tussenwoning van 112 m² in de wijk Fabribuurt. De buurt telt 780 woningen. Daarvan is 31% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 18.460 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Westfrankelandsestraat 36?

Westfrankelandsestraat 36 is een tussenwoning in Fabribuurt, gebouwd in 1877 (149 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Westfrankelandsestraat 36 vergeleken met de buurt?

Westfrankelandsestraat 36 heeft 112 m² woonoppervlakte en 423 m³ inhoud. Het perceel is 62 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 37 m² per kamer. In Fabribuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €235.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Westfrankelandsestraat 36 en wat betekent dat?

Westfrankelandsestraat 36 heeft energielabel E. Geldig tot 2035-09-01. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 57.54 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Westfrankelandsestraat 36?

Westfrankelandsestraat 36 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Fabribuurt?

De wijk Fabribuurt in Schiedam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.675 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €235.000, 31% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Fabribuurt?