Tussenwoning Westfrankelandsestraat 115 Schiedam

Westfrankelandsestraat 115, 3117 AN Schiedam

155 m² Bouwjaar 1927 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Westfrankelandsestraat 115 is een tussenwoning in Schiedam, gebouwd in 1927. De woning heeft een woonoppervlakte van 155 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €270.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1927
Woonoppervlakte
155 m²
Inhoud
560 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€350.000 tot €400.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Westfrankelandsestraat 115

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Westfrankelandsestraat 115

Energielabel

Energieklasse
C
Energie-index
1.28
CO₂-emissie
4421.47 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Schiedam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

1.2 km

Buurtinformatie in Schiedam

2610 Inwoners
1170 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1102 Woningvoorraad
€270.000 Gem. woningwaarde Schrijversbuurt
61% Koopwoningen
17.741 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Westfrankelandsestraat 115

Vergelijkbare woningen in Schiedam

Veelgestelde vragen over Westfrankelandsestraat 115

Wat is de geschatte woningwaarde van Westfrankelandsestraat 115?

De prijsindicatie voor Westfrankelandsestraat 115 ligt rond €350.000 tot €400.000. De gemiddelde woningwaarde in Schrijversbuurt is €270.000. Dat komt neer op circa €1.742 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Westfrankelandsestraat 115 zich tot de wijk Schrijversbuurt?

Westfrankelandsestraat 115 is een tussenwoning van 155 m² in de wijk Schrijversbuurt. De buurt telt 1.102 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 17.741 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Westfrankelandsestraat 115?

Westfrankelandsestraat 115 is een tussenwoning in Schrijversbuurt, gebouwd in 1927 (99 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Westfrankelandsestraat 115 vergeleken met de buurt?

Westfrankelandsestraat 115 heeft 155 m² woonoppervlakte en 560 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 39 m² per kamer. In Schrijversbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €270.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Westfrankelandsestraat 115 en wat betekent dat?

Westfrankelandsestraat 115 heeft energielabel C. Geldig tot 2026-02-02. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 4421.47 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Westfrankelandsestraat 115?

Westfrankelandsestraat 115 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Schrijversbuurt?

De wijk Schrijversbuurt in Schiedam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.610 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €270.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schrijversbuurt?