Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1999
- Woonoppervlakte
- 260 m²
- Perceeloppervlakte
- 724 m²
Julianalaan 4 is een woonhuis in Schiedam, gebouwd in 1999. De woning heeft een woonoppervlakte van 260 m² en een perceel van 724 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €363.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Julianalaan 4
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.3 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
1.2 kmTreinstation
2.9 kmSnelweg oprit
0.9 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
0.3 kmZiekenhuis
2.4 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
1.5 kmBioscoop
1.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Haverschmidtkwartier is €363.000. Dat komt neer op circa €1.396 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenJulianalaan 4 is een woonhuis van 260 m² in de wijk Haverschmidtkwartier. De buurt telt 411 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.443 inwoners per km².
Julianalaan 4 is een woonhuis in Haverschmidtkwartier, gebouwd in 1999 (27 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Julianalaan 4 heeft 260 m² woonoppervlakte. Het perceel is 724 m². In Haverschmidtkwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €363.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Julianalaan 4 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-12-30. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Haverschmidtkwartier in Schiedam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 890 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €363.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Julianalaan 4 in Haverschmidtkwartier bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 0.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Julianalaan 4: ziekenhuis op 2.4 km, apotheek op 0.3 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.9 km.