Hoekwoning Stadhouderslaan 27 Schiedam

Stadhouderslaan 27, 3116 HK Schiedam

148 m² Bouwjaar 1933 7 kamers 5 slaapkamers Label C

Stadhouderslaan 27 is een hoekwoning in Schiedam, gebouwd in 1933. De woning heeft een woonoppervlakte van 148 m², een perceel van 285 m² en 7 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €395.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1933
Woonoppervlakte
148 m²
Perceeloppervlakte
285 m²
Inhoud
563 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€620.000 tot €720.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
on_quiet_road, sheltered_position, in_residential_district, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Stadhouderslaan 27

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Stadhouderslaan 27

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
176.65 kWh/m²
Primaire fossiele energie
228.26 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
7.8%
CO₂-emissie
41.19 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Schiedam

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.9 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Schiedam

1410 Inwoners
695 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
664 Woningvoorraad
€395.000 Gem. woningwaarde Nassaukwartier
76% Koopwoningen
10.984 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Stadhouderslaan 27

Vergelijkbare woningen in Schiedam

Veelgestelde vragen over Stadhouderslaan 27

Wat is de geschatte woningwaarde van Stadhouderslaan 27?

De prijsindicatie voor Stadhouderslaan 27 ligt rond €620.000 tot €720.000. De gemiddelde woningwaarde in Nassaukwartier is €395.000. Dat komt neer op circa €2.669 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Stadhouderslaan 27 zich tot de wijk Nassaukwartier?

Stadhouderslaan 27 is een hoekwoning van 148 m² in de wijk Nassaukwartier. De buurt telt 664 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.984 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Stadhouderslaan 27?

Stadhouderslaan 27 is een hoekwoning in Nassaukwartier, gebouwd in 1933 (93 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Stadhouderslaan 27 vergeleken met de buurt?

Stadhouderslaan 27 heeft 148 m² woonoppervlakte en 563 m³ inhoud. Het perceel is 285 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Nassaukwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €395.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Stadhouderslaan 27 en wat betekent dat?

Stadhouderslaan 27 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-06-25. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 41.19 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Stadhouderslaan 27?

Stadhouderslaan 27 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Nassaukwartier?

De wijk Nassaukwartier in Schiedam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.410 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €395.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nassaukwartier?

Vanuit Stadhouderslaan 27 in Nassaukwartier bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 2 km.