Herenhuis, tussenwoning Stadhouderslaan 11 A Schiedam

Stadhouderslaan 11 A, 3116 HK Schiedam

151 m² Bouwjaar 1996 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Stadhouderslaan 11 A is een herenhuis, tussenwoning in Schiedam, gebouwd in 1996. De woning heeft een woonoppervlakte van 151 m², een perceel van 164 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €395.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1996
Woonoppervlakte
151 m²
Perceeloppervlakte
164 m²
Inhoud
500 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€590.000 tot €690.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Plat dak
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Stadhouderslaan 11 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Stadhouderslaan 11 A

Energielabel

Energieklasse
A
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (75.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.9 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Schiedam

1410 Inwoners
695 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
664 Woningvoorraad
€395.000 Gem. woningwaarde Nassaukwartier
76% Koopwoningen
10.984 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Stadhouderslaan 11 A

Vergelijkbare woningen in Schiedam

Veelgestelde vragen over Stadhouderslaan 11 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Stadhouderslaan 11 A?

De prijsindicatie voor Stadhouderslaan 11 A ligt rond €590.000 tot €690.000. De gemiddelde woningwaarde in Nassaukwartier is €395.000. Dat komt neer op circa €2.616 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Stadhouderslaan 11 A zich tot de wijk Nassaukwartier?

Stadhouderslaan 11 A is een herenhuis, tussenwoning van 151 m² in de wijk Nassaukwartier. De buurt telt 664 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.984 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Stadhouderslaan 11 A?

Stadhouderslaan 11 A is een herenhuis, tussenwoning in Nassaukwartier, gebouwd in 1996 (30 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Stadhouderslaan 11 A vergeleken met de buurt?

Stadhouderslaan 11 A heeft 151 m² woonoppervlakte en 500 m³ inhoud. Het perceel is 164 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Nassaukwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €395.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Stadhouderslaan 11 A en wat betekent dat?

Stadhouderslaan 11 A heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Stadhouderslaan 11 A?

Stadhouderslaan 11 A heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 75 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Nassaukwartier?

De wijk Nassaukwartier in Schiedam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.410 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €395.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nassaukwartier?

Vanuit Stadhouderslaan 11 A in Nassaukwartier bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 2 km.