Streetview Nassaulaan 90 Schiedam

Nassaulaan 90, 3116 EX Schiedam

187 m² Bouwjaar 1996 Label B

Nassaulaan 90 is een woonhuis in Schiedam, gebouwd in 1996. De woning heeft een woonoppervlakte van 187 m² en een perceel van 212 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €536.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1996
Woonoppervlakte
187 m²
Perceeloppervlakte
212 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Nassaulaan 90

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nassaulaan 90

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
96.25 kWh/m²
Primaire fossiele energie
168.22 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
31.47 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Schiedam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

1.5 km

Buurtinformatie in Schiedam

1170 Inwoners
475 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
528 Woningvoorraad
€536.000 Gem. woningwaarde Oranjekwartier
80% Koopwoningen
3.212 Inwoners per km²

Locatie van Nassaulaan 90

Vergelijkbare woningen in Schiedam

Veelgestelde vragen over Nassaulaan 90

Wat is de geschatte woningwaarde van Nassaulaan 90?

De gemiddelde woningwaarde in Oranjekwartier is €536.000. Dat komt neer op circa €2.866 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nassaulaan 90 zich tot de wijk Oranjekwartier?

Nassaulaan 90 is een woonhuis van 187 m² in de wijk Oranjekwartier. De buurt telt 528 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.212 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nassaulaan 90?

Nassaulaan 90 is een woonhuis in Oranjekwartier, gebouwd in 1996 (30 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Nassaulaan 90 vergeleken met de buurt?

Nassaulaan 90 heeft 187 m² woonoppervlakte. Het perceel is 212 m². In Oranjekwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €536.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nassaulaan 90 en wat betekent dat?

Nassaulaan 90 heeft energielabel B. Geldig tot 2033-09-28. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 31.47 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Oranjekwartier?

De wijk Oranjekwartier in Schiedam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.170 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €536.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oranjekwartier?

Vanuit Nassaulaan 90 in Oranjekwartier bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 1.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Oranjekwartier?

Zorg en onderwijs in de buurt van Nassaulaan 90: ziekenhuis op 2.6 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.4 km.