Geschakelde woning Nassaulaan 55 Schiedam

Nassaulaan 55, 3116 ET Schiedam

197 m² Bouwjaar 1914 8 kamers 6 slaapkamers Label A

Nassaulaan 55 is een geschakelde woning in Schiedam, gebouwd in 1914. De woning heeft een woonoppervlakte van 197 m², een perceel van 167 m² en 8 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €536.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1914
Woonoppervlakte
197 m²
Perceeloppervlakte
167 m²
Inhoud
658 m³
Kamers
8
Slaapkamers
6
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€730.000 tot €830.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Nassaulaan 55

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nassaulaan 55

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
118.35 kWh/m²
Primaire fossiele energie
159.74 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
29.27 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Schiedam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

1.5 km

Buurtinformatie in Schiedam

1170 Inwoners
475 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
528 Woningvoorraad
€536.000 Gem. woningwaarde Oranjekwartier
80% Koopwoningen
3.212 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Nassaulaan 55

Vergelijkbare woningen in Schiedam

Veelgestelde vragen over Nassaulaan 55

Wat is de geschatte woningwaarde van Nassaulaan 55?

De prijsindicatie voor Nassaulaan 55 ligt rond €730.000 tot €830.000. De gemiddelde woningwaarde in Oranjekwartier is €536.000. Dat komt neer op circa €2.721 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nassaulaan 55 zich tot de wijk Oranjekwartier?

Nassaulaan 55 is een geschakelde woning van 197 m² in de wijk Oranjekwartier. De buurt telt 528 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.212 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nassaulaan 55?

Nassaulaan 55 is een geschakelde woning in Oranjekwartier, gebouwd in 1914 (112 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Nassaulaan 55 vergeleken met de buurt?

Nassaulaan 55 heeft 197 m² woonoppervlakte en 658 m³ inhoud. Het perceel is 167 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Oranjekwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €536.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nassaulaan 55 en wat betekent dat?

Nassaulaan 55 heeft energielabel A. Geldig tot 2032-10-31. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 29.27 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Nassaulaan 55?

Nassaulaan 55 heeft 8 kamers waarvan 6 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Oranjekwartier?

De wijk Oranjekwartier in Schiedam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.170 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €536.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oranjekwartier?

Vanuit Nassaulaan 55 in Oranjekwartier bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 1.8 km.