Streetview Nassau Dillenburgstraat 19 Schiedam

Nassau Dillenburgstraat 19, 3116 EM Schiedam

142 m² Bouwjaar 1927

Nassau Dillenburgstraat 19 is een woonhuis in Schiedam, gebouwd in 1927. De woning heeft een woonoppervlakte van 142 m² en een perceel van 252 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €536.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1927
Woonoppervlakte
142 m²
Perceeloppervlakte
252 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Nassau Dillenburgstraat 19

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Schiedam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

1.5 km

Buurtinformatie in Schiedam

1170 Inwoners
475 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
528 Woningvoorraad
€536.000 Gem. woningwaarde Oranjekwartier
80% Koopwoningen
3.212 Inwoners per km²

Locatie van Nassau Dillenburgstraat 19

Vergelijkbare woningen in Schiedam

Veelgestelde vragen over Nassau Dillenburgstraat 19

Wat is de geschatte woningwaarde van Nassau Dillenburgstraat 19?

De gemiddelde woningwaarde in Oranjekwartier is €536.000. Dat komt neer op circa €3.775 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nassau Dillenburgstraat 19 zich tot de wijk Oranjekwartier?

Nassau Dillenburgstraat 19 is een woonhuis van 142 m² in de wijk Oranjekwartier. De buurt telt 528 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.212 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nassau Dillenburgstraat 19?

Nassau Dillenburgstraat 19 is een woonhuis in Oranjekwartier, gebouwd in 1927 (99 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Nassau Dillenburgstraat 19 vergeleken met de buurt?

Nassau Dillenburgstraat 19 heeft 142 m² woonoppervlakte. Het perceel is 252 m². In Oranjekwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €536.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Oranjekwartier?

De wijk Oranjekwartier in Schiedam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.170 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €536.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oranjekwartier?

Vanuit Nassau Dillenburgstraat 19 in Oranjekwartier bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 1.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Oranjekwartier?

Zorg en onderwijs in de buurt van Nassau Dillenburgstraat 19: ziekenhuis op 2.6 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.4 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Oranjekwartier?