Streetview Prinsenhoek 10 Schiedam

Prinsenhoek 10, 3116 DA Schiedam

85 m² Bouwjaar 1991 3 kamers Label C

Prinsenhoek 10 is een appartement in Schiedam, gebouwd in 1991. De woning heeft een woonoppervlakte van 85 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €536.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1991
Woonoppervlakte
85 m²
Inhoud
275 m³
Kamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Prinsenhoek 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Prinsenhoek 10

Energielabel

Energieklasse
C

Bereikbaarheid in Schiedam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

1.5 km

Buurtinformatie in Schiedam

1170 Inwoners
475 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
528 Woningvoorraad
€536.000 Gem. woningwaarde Oranjekwartier
80% Koopwoningen
3.212 Inwoners per km²

Locatie van Prinsenhoek 10

Vergelijkbare woningen in Schiedam

Veelgestelde vragen over Prinsenhoek 10

Wat is de geschatte woningwaarde van Prinsenhoek 10?

De prijsindicatie voor Prinsenhoek 10 ligt rond €155.000 tot €180.000. De gemiddelde woningwaarde in Oranjekwartier is €536.000. Dat komt neer op circa €6.306 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Prinsenhoek 10 zich tot de wijk Oranjekwartier?

Prinsenhoek 10 is een appartement van 85 m² in de wijk Oranjekwartier. De buurt telt 528 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.212 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Prinsenhoek 10?

Prinsenhoek 10 is een appartement in Oranjekwartier, gebouwd in 1991 (35 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Prinsenhoek 10 vergeleken met de buurt?

Prinsenhoek 10 heeft 85 m² woonoppervlakte en 275 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Oranjekwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €536.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Prinsenhoek 10 en wat betekent dat?

Prinsenhoek 10 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Prinsenhoek 10?

Prinsenhoek 10 heeft 3 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Oranjekwartier?

De wijk Oranjekwartier in Schiedam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.170 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €536.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oranjekwartier?

Vanuit Prinsenhoek 10 in Oranjekwartier bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 1.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Oranjekwartier?