Streetview Burgemeester Knappertlaan 39 Schiedam

Burgemeester Knappertlaan 39, 3116 BB Schiedam

345 m² Bouwjaar 1925 6 kamers 5 slaapkamers Label C

Burgemeester Knappertlaan 39 is een woonhuis in Schiedam, gebouwd in 1925. De woning heeft een woonoppervlakte van 345 m², een perceel van 538 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €536.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1925
Woonoppervlakte
345 m²
Perceeloppervlakte
538 m²
Inhoud
1150 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Burgemeester Knappertlaan 39

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Burgemeester Knappertlaan 39

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
147.72 kWh/m²
Primaire fossiele energie
202.05 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
10.1%
CO₂-emissie
36.72 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Schiedam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

1.5 km

Buurtinformatie in Schiedam

1170 Inwoners
475 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
528 Woningvoorraad
€536.000 Gem. woningwaarde Oranjekwartier
80% Koopwoningen
3.212 Inwoners per km²

Locatie van Burgemeester Knappertlaan 39

Vergelijkbare woningen in Schiedam

Veelgestelde vragen over Burgemeester Knappertlaan 39

Wat is de geschatte woningwaarde van Burgemeester Knappertlaan 39?

De prijsindicatie voor Burgemeester Knappertlaan 39 ligt rond €725.000 tot €825.000. De gemiddelde woningwaarde in Oranjekwartier is €536.000. Dat komt neer op circa €1.554 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Burgemeester Knappertlaan 39 zich tot de wijk Oranjekwartier?

Burgemeester Knappertlaan 39 is een woonhuis van 345 m² in de wijk Oranjekwartier. De buurt telt 528 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.212 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Burgemeester Knappertlaan 39?

Burgemeester Knappertlaan 39 is een woonhuis in Oranjekwartier, gebouwd in 1925 (101 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Burgemeester Knappertlaan 39 vergeleken met de buurt?

Burgemeester Knappertlaan 39 heeft 345 m² woonoppervlakte en 1150 m³ inhoud. Het perceel is 538 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 58 m² per kamer. In Oranjekwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €536.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Burgemeester Knappertlaan 39 en wat betekent dat?

Burgemeester Knappertlaan 39 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-03-01. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 36.72 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Burgemeester Knappertlaan 39?

Burgemeester Knappertlaan 39 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Oranjekwartier?

De wijk Oranjekwartier in Schiedam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.170 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €536.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oranjekwartier?