Bovenwoning Burgemeester Knappertlaan 19 A Schiedam

Burgemeester Knappertlaan 19 A, 3116 BA Schiedam

196 m² Bouwjaar 2017 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Burgemeester Knappertlaan 19 A is een bovenwoning in Schiedam, gebouwd in 2017. De woning heeft een woonoppervlakte van 196 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €536.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2017
Woonoppervlakte
196 m²
Inhoud
665 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€995.000 tot €1.245.000
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Burgemeester Knappertlaan 19 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Burgemeester Knappertlaan 19 A

Energielabel

Energieklasse
A
Verwarming
Cv-ketel, gehele vloerverwarming en warmte terugwininstallatie

Parkeertype
Op eigen terrein, openbaar parkeren en parkeergarage
Op eigen terrein
Ja
Garage
Inpandig en parkeerplaats
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Schiedam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

1.5 km

Buurtinformatie in Schiedam

1170 Inwoners
475 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
528 Woningvoorraad
€536.000 Gem. woningwaarde Oranjekwartier
80% Koopwoningen
3.212 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Burgemeester Knappertlaan 19 A

Vergelijkbare woningen in Schiedam

Veelgestelde vragen over Burgemeester Knappertlaan 19 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Burgemeester Knappertlaan 19 A?

De prijsindicatie voor Burgemeester Knappertlaan 19 A ligt rond €995.000 tot €1.245.000. De gemiddelde woningwaarde in Oranjekwartier is €536.000. Dat komt neer op circa €2.735 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Burgemeester Knappertlaan 19 A zich tot de wijk Oranjekwartier?

Burgemeester Knappertlaan 19 A is een bovenwoning van 196 m² in de wijk Oranjekwartier. De buurt telt 528 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.212 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Burgemeester Knappertlaan 19 A?

Burgemeester Knappertlaan 19 A is een bovenwoning in Oranjekwartier, gebouwd in 2017 (9 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Burgemeester Knappertlaan 19 A vergeleken met de buurt?

Burgemeester Knappertlaan 19 A heeft 196 m² woonoppervlakte en 665 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 49 m² per kamer. In Oranjekwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €536.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Burgemeester Knappertlaan 19 A en wat betekent dat?

Burgemeester Knappertlaan 19 A heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Burgemeester Knappertlaan 19 A?

Burgemeester Knappertlaan 19 A heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Oranjekwartier?

De wijk Oranjekwartier in Schiedam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.170 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €536.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oranjekwartier?

Vanuit Burgemeester Knappertlaan 19 A in Oranjekwartier bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 1.8 km.