Streetview Heenvlietsestraat 50 Schiedam

Heenvlietsestraat 50, 3114 VN Schiedam

50 m² Bouwjaar 1906 3 kamers 2 slaapkamers Label D

Heenvlietsestraat 50 is een woonhuis in Schiedam, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 50 m², een perceel van 54 m² en 3 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €252.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1906
Woonoppervlakte
50 m²
Perceeloppervlakte
54 m²
Inhoud
150 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Heenvlietsestraat 50

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Heenvlietsestraat 50

Energielabel

Energieklasse
D
Geldig tot

Bereikbaarheid in Schiedam

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.5 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

0.2 km
Cultuur

Bioscoop

2.4 km

Buurtinformatie in Schiedam

2065 Inwoners
1015 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
978 Woningvoorraad
€252.000 Gem. woningwaarde Sandersbuurt
36% Koopwoningen
12.203 Inwoners per km²

Locatie van Heenvlietsestraat 50

Vergelijkbare woningen in Schiedam

Veelgestelde vragen over Heenvlietsestraat 50

Wat is de geschatte woningwaarde van Heenvlietsestraat 50?

De prijsindicatie voor Heenvlietsestraat 50 ligt rond €95.000 tot €120.000. De gemiddelde woningwaarde in Sandersbuurt is €252.000. Dat komt neer op circa €5.040 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Heenvlietsestraat 50 zich tot de wijk Sandersbuurt?

Heenvlietsestraat 50 is een woonhuis van 50 m² in de wijk Sandersbuurt. De buurt telt 978 woningen. Daarvan is 36% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.203 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Heenvlietsestraat 50?

Heenvlietsestraat 50 is een woonhuis in Sandersbuurt, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Heenvlietsestraat 50 vergeleken met de buurt?

Heenvlietsestraat 50 heeft 50 m² woonoppervlakte en 150 m³ inhoud. Het perceel is 54 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 17 m² per kamer. In Sandersbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €252.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Heenvlietsestraat 50 en wat betekent dat?

Heenvlietsestraat 50 heeft energielabel D. Geldig tot 2027-07-02. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Heenvlietsestraat 50?

Heenvlietsestraat 50 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Sandersbuurt?

De wijk Sandersbuurt in Schiedam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.065 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €252.000, 36% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Sandersbuurt?

Vanuit Heenvlietsestraat 50 in Sandersbuurt bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 2.6 km.