Tussenwoning Rijnstraat 17 Schiedam

Rijnstraat 17, 3114 SP Schiedam

176 m² Bouwjaar 1929 7 kamers 6 slaapkamers Label F

Rijnstraat 17 is een tussenwoning in Schiedam, gebouwd in 1929. De woning heeft een woonoppervlakte van 176 m², een perceel van 116 m² en 7 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €314.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1929
Woonoppervlakte
176 m²
Perceeloppervlakte
116 m²
Inhoud
623 m³
Kamers
7
Slaapkamers
6
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€320.000 tot €370.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Rijnstraat 17

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rijnstraat 17

Energielabel

Energieklasse
F
Geldig tot

Bereikbaarheid in Schiedam

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.8 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.5 km
Cultuur

Bioscoop

2.5 km

Buurtinformatie in Schiedam

725 Inwoners
415 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
425 Woningvoorraad
€314.000 Gem. woningwaarde Maasboulevard
61% Koopwoningen
4.379 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Rijnstraat 17

Vergelijkbare woningen in Schiedam

Veelgestelde vragen over Rijnstraat 17

Wat is de geschatte woningwaarde van Rijnstraat 17?

De prijsindicatie voor Rijnstraat 17 ligt rond €320.000 tot €370.000. De gemiddelde woningwaarde in Maasboulevard is €314.000. Dat komt neer op circa €1.784 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rijnstraat 17 zich tot de wijk Maasboulevard?

Rijnstraat 17 is een tussenwoning van 176 m² in de wijk Maasboulevard. De buurt telt 425 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.379 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rijnstraat 17?

Rijnstraat 17 is een tussenwoning in Maasboulevard, gebouwd in 1929 (97 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Rijnstraat 17 vergeleken met de buurt?

Rijnstraat 17 heeft 176 m² woonoppervlakte en 623 m³ inhoud. Het perceel is 116 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Maasboulevard ligt de gemiddelde woningwaarde op €314.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rijnstraat 17 en wat betekent dat?

Rijnstraat 17 heeft energielabel F. Geldig tot 2027-06-29. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Rijnstraat 17?

Rijnstraat 17 heeft 7 kamers waarvan 6 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Maasboulevard?

De wijk Maasboulevard in Schiedam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 725 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €314.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Maasboulevard?

Vanuit Rijnstraat 17 in Maasboulevard bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 2.7 km.