Tussenwoning Zalmstraat 20 Schiedam

Zalmstraat 20, 3114 NZ Schiedam

74 m² Bouwjaar 1874 3 kamers 2 slaapkamers Label D

Zalmstraat 20 is een tussenwoning in Schiedam, gebouwd in 1874. De woning heeft een woonoppervlakte van 74 m², een perceel van 49 m² en 3 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €233.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1874
Woonoppervlakte
74 m²
Perceeloppervlakte
49 m²
Inhoud
250 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€230.000 tot €280.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Ligging
in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Zalmstraat 20

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zalmstraat 20

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
194.55 kWh/m²
Primaire fossiele energie
272.83 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
6.4%
CO₂-emissie
49.02 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Schiedam

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.5 km
Cultuur

Bioscoop

2.1 km

Buurtinformatie in Schiedam

1785 Inwoners
905 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
891 Woningvoorraad
€233.000 Gem. woningwaarde Noletbuurt
57% Koopwoningen
13.707 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Zalmstraat 20

Vergelijkbare woningen in Schiedam

Veelgestelde vragen over Zalmstraat 20

Wat is de geschatte woningwaarde van Zalmstraat 20?

De prijsindicatie voor Zalmstraat 20 ligt rond €230.000 tot €280.000. De gemiddelde woningwaarde in Noletbuurt is €233.000. Dat komt neer op circa €3.149 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zalmstraat 20 zich tot de wijk Noletbuurt?

Zalmstraat 20 is een tussenwoning van 74 m² in de wijk Noletbuurt. De buurt telt 891 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.707 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zalmstraat 20?

Zalmstraat 20 is een tussenwoning in Noletbuurt, gebouwd in 1874 (152 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Zalmstraat 20 vergeleken met de buurt?

Zalmstraat 20 heeft 74 m² woonoppervlakte en 250 m³ inhoud. Het perceel is 49 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Noletbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €233.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zalmstraat 20 en wat betekent dat?

Zalmstraat 20 heeft energielabel D. Geldig tot 2034-08-30. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 49.02 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Zalmstraat 20?

Zalmstraat 20 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Noletbuurt?

De wijk Noletbuurt in Schiedam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.785 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €233.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Noletbuurt?

Vanuit Zalmstraat 20 in Noletbuurt bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 2.4 km.