Streetview Willem Brouwerstraat 20 Schiedam

Willem Brouwerstraat 20, 3114 NW Schiedam

164 m² Bouwjaar 1909 6 kamers 4 slaapkamers Label E

Willem Brouwerstraat 20 is een woonhuis in Schiedam, gebouwd in 1909. De woning heeft een woonoppervlakte van 164 m², een perceel van 153 m² en 6 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €233.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1909
Woonoppervlakte
164 m²
Perceeloppervlakte
153 m²
Inhoud
542 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Willem Brouwerstraat 20

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Willem Brouwerstraat 20

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
223.27 kWh/m²
Primaire fossiele energie
308.12 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
56.7 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Schiedam

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.5 km
Cultuur

Bioscoop

2.1 km

Buurtinformatie in Schiedam

1785 Inwoners
905 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
891 Woningvoorraad
€233.000 Gem. woningwaarde Noletbuurt
57% Koopwoningen
13.707 Inwoners per km²

Locatie van Willem Brouwerstraat 20

Vergelijkbare woningen in Schiedam

Veelgestelde vragen over Willem Brouwerstraat 20

Wat is de geschatte woningwaarde van Willem Brouwerstraat 20?

De gemiddelde woningwaarde in Noletbuurt is €233.000. Dat komt neer op circa €1.421 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Willem Brouwerstraat 20 zich tot de wijk Noletbuurt?

Willem Brouwerstraat 20 is een woonhuis van 164 m² in de wijk Noletbuurt. De buurt telt 891 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.707 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Willem Brouwerstraat 20?

Willem Brouwerstraat 20 is een woonhuis in Noletbuurt, gebouwd in 1909 (117 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Willem Brouwerstraat 20 vergeleken met de buurt?

Willem Brouwerstraat 20 heeft 164 m² woonoppervlakte en 542 m³ inhoud. Het perceel is 153 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Noletbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €233.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Willem Brouwerstraat 20 en wat betekent dat?

Willem Brouwerstraat 20 heeft energielabel E. Geldig tot 2033-08-18. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 56.7 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Willem Brouwerstraat 20?

Willem Brouwerstraat 20 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Noletbuurt?

De wijk Noletbuurt in Schiedam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.785 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €233.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Noletbuurt?

Vanuit Willem Brouwerstraat 20 in Noletbuurt bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 2.4 km.