Bovenwoning (appartement) Hoofdstraat 127 A Schiedam

Hoofdstraat 127 A, 3114 GC Schiedam

132 m² Bouwjaar 1909 4 kamers 3 slaapkamers Label F

Hoofdstraat 127 A is een bovenwoning (appartement) in Schiedam, gebouwd in 1909. De woning heeft een woonoppervlakte van 132 m² en 4 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €233.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1909
Woonoppervlakte
132 m²
Inhoud
1300 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€485.000 tot €585.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Hoofdstraat 127 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hoofdstraat 127 A

Garagecapaciteit
6 auto(s)

Bereikbaarheid in Schiedam

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.5 km
Cultuur

Bioscoop

2.1 km

Buurtinformatie in Schiedam

1785 Inwoners
905 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
891 Woningvoorraad
€233.000 Gem. woningwaarde Noletbuurt
57% Koopwoningen
13.707 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hoofdstraat 127 A

Vergelijkbare woningen in Schiedam

Veelgestelde vragen over Hoofdstraat 127 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Hoofdstraat 127 A?

De prijsindicatie voor Hoofdstraat 127 A ligt rond €485.000 tot €585.000. De gemiddelde woningwaarde in Noletbuurt is €233.000. Dat komt neer op circa €1.765 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hoofdstraat 127 A zich tot de wijk Noletbuurt?

Hoofdstraat 127 A is een bovenwoning (appartement) van 132 m² in de wijk Noletbuurt. De buurt telt 891 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.707 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hoofdstraat 127 A?

Hoofdstraat 127 A is een bovenwoning (appartement) in Noletbuurt, gebouwd in 1909 (117 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Hoofdstraat 127 A vergeleken met de buurt?

Hoofdstraat 127 A heeft 132 m² woonoppervlakte en 1300 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Noletbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €233.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hoofdstraat 127 A en wat betekent dat?

Hoofdstraat 127 A heeft energielabel F. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen.

Hoe is de indeling van Hoofdstraat 127 A?

Hoofdstraat 127 A heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Noletbuurt?

De wijk Noletbuurt in Schiedam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.785 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €233.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Noletbuurt?

Vanuit Hoofdstraat 127 A in Noletbuurt bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 2.4 km.