Streetview Willemskade 26 Schiedam

Willemskade 26, 3114 CP Schiedam

450 m² Bouwjaar 2002 9 kamers 6 slaapkamers

Willemskade 26 is een woonhuis in Schiedam, gebouwd in 2002. De woning heeft een woonoppervlakte van 450 m², een perceel van 120 m² en 9 kamers. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €252.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2002
Woonoppervlakte
450 m²
Perceeloppervlakte
120 m²
Inhoud
1015 m³
Kamers
9
Slaapkamers
6

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Willemskade 26

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Schiedam

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.5 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

0.2 km
Cultuur

Bioscoop

2.4 km

Buurtinformatie in Schiedam

2065 Inwoners
1015 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
978 Woningvoorraad
€252.000 Gem. woningwaarde Sandersbuurt
36% Koopwoningen
12.203 Inwoners per km²

Locatie van Willemskade 26

Vergelijkbare woningen in Schiedam

Veelgestelde vragen over Willemskade 26

Wat is de geschatte woningwaarde van Willemskade 26?

De gemiddelde woningwaarde in Sandersbuurt is €252.000. Dat komt neer op circa €560 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Willemskade 26 zich tot de wijk Sandersbuurt?

Willemskade 26 is een woonhuis van 450 m² in de wijk Sandersbuurt. De buurt telt 978 woningen. Daarvan is 36% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.203 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Willemskade 26?

Willemskade 26 is een woonhuis in Sandersbuurt, gebouwd in 2002 (24 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Willemskade 26 vergeleken met de buurt?

Willemskade 26 heeft 450 m² woonoppervlakte en 1015 m³ inhoud. Het perceel is 120 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 50 m² per kamer. In Sandersbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €252.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de indeling van Willemskade 26?

Willemskade 26 heeft 9 kamers waarvan 6 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Sandersbuurt?

De wijk Sandersbuurt in Schiedam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.065 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €252.000, 36% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Sandersbuurt?

Vanuit Willemskade 26 in Sandersbuurt bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 2.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Sandersbuurt?

Zorg en onderwijs in de buurt van Willemskade 26: ziekenhuis op 3.5 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 2.3 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Sandersbuurt?