Eengezinswoning, hoekwoning Stellendamsestraat 17 Schiedam

Stellendamsestraat 17, 3114 BX Schiedam

153 m² Bouwjaar 2018 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Stellendamsestraat 17 is een eengezinswoning, hoekwoning in Schiedam, gebouwd in 2018. De woning heeft een woonoppervlakte van 153 m², een perceel van 272 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €252.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2018
Woonoppervlakte
153 m²
Perceeloppervlakte
272 m²
Inhoud
545 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€635.000 tot €735.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Samengesteld dak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en aan vaarwater

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Stellendamsestraat 17

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Stellendamsestraat 17

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
0.71
CO₂-emissie
21.14 kg/m²

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.5 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

0.2 km
Cultuur

Bioscoop

2.4 km

Buurtinformatie in Schiedam

2065 Inwoners
1015 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
978 Woningvoorraad
€252.000 Gem. woningwaarde Sandersbuurt
36% Koopwoningen
12.203 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Stellendamsestraat 17

Vergelijkbare woningen in Schiedam

Veelgestelde vragen over Stellendamsestraat 17

Wat is de geschatte woningwaarde van Stellendamsestraat 17?

De prijsindicatie voor Stellendamsestraat 17 ligt rond €635.000 tot €735.000. De gemiddelde woningwaarde in Sandersbuurt is €252.000. Dat komt neer op circa €1.647 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Stellendamsestraat 17 zich tot de wijk Sandersbuurt?

Stellendamsestraat 17 is een eengezinswoning, hoekwoning van 153 m² in de wijk Sandersbuurt. De buurt telt 978 woningen. Daarvan is 36% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.203 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Stellendamsestraat 17?

Stellendamsestraat 17 is een eengezinswoning, hoekwoning in Sandersbuurt, gebouwd in 2018 (8 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Stellendamsestraat 17 vergeleken met de buurt?

Stellendamsestraat 17 heeft 153 m² woonoppervlakte en 545 m³ inhoud. Het perceel is 272 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Sandersbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €252.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Stellendamsestraat 17 en wat betekent dat?

Stellendamsestraat 17 heeft energielabel A. Geldig tot 2027-10-31. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 21.14 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Stellendamsestraat 17?

Stellendamsestraat 17 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Sandersbuurt?

De wijk Sandersbuurt in Schiedam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.065 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €252.000, 36% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Sandersbuurt?

Vanuit Stellendamsestraat 17 in Sandersbuurt bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 2.6 km.