Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1922
- Woonoppervlakte
- 134 m²
- Perceeloppervlakte
- 93 m²
- Inhoud
- 471 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 4
Ouddorpsestraat 9 is een woonhuis in Schiedam, gebouwd in 1922. De woning heeft een woonoppervlakte van 134 m², een perceel van 93 m² en 5 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €228.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Ouddorpsestraat 9
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
2.6 kmSnelweg oprit
2.6 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
2.4 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
3.5 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.2 kmBibliotheek
0.3 kmBioscoop
2.3 kmDe prijsindicatie voor Ouddorpsestraat 9 ligt rond €155.000 tot €180.000. De gemiddelde woningwaarde in Eilandenbuurt is €228.000. Dat komt neer op circa €1.701 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenOuddorpsestraat 9 is een woonhuis van 134 m² in de wijk Eilandenbuurt. De buurt telt 825 woningen. Daarvan is 42% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 16.830 inwoners per km².
Ouddorpsestraat 9 is een woonhuis in Eilandenbuurt, gebouwd in 1922 (104 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Ouddorpsestraat 9 heeft 134 m² woonoppervlakte en 471 m³ inhoud. Het perceel is 93 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Eilandenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €228.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Ouddorpsestraat 9 heeft energielabel F. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen.
Ouddorpsestraat 9 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Eilandenbuurt in Schiedam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.675 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €228.000, 42% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Ouddorpsestraat 9 in Eilandenbuurt bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 2.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Ouddorpsestraat 9: ziekenhuis op 3.5 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 2.4 km.