Bovenwoning Professor Kamerlingh Onneslaan 122 B1 Schiedam

Professor Kamerlingh Onneslaan 122 B1, 3112 VK Schiedam

102 m² Bouwjaar 1928 6 kamers 4 slaapkamers Label NIET BESCHIKBAAR

Professor Kamerlingh Onneslaan 122 B1 is een bovenwoning in Schiedam, gebouwd in 1928. De woning heeft een woonoppervlakte van 102 m² en 6 kamers. Het energielabel is NIET BESCHIKBAAR. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €263.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1928
Woonoppervlakte
102 m²
Inhoud
355 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€255.000 tot €305.000
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking, overig en pannen
Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Professor Kamerlingh Onneslaan 122 B1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Professor Kamerlingh Onneslaan 122 B1

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Schiedam

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

0.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.1 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.1 km

Buurtinformatie in Schiedam

960 Inwoners
510 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
453 Woningvoorraad
€263.000 Gem. woningwaarde Stationsbuurt
45% Koopwoningen
9.994 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Professor Kamerlingh Onneslaan 122 B1

Vergelijkbare woningen in Schiedam

Veelgestelde vragen over Professor Kamerlingh Onneslaan 122 B1

Wat is de geschatte woningwaarde van Professor Kamerlingh Onneslaan 122 B1?

De prijsindicatie voor Professor Kamerlingh Onneslaan 122 B1 ligt rond €255.000 tot €305.000. De gemiddelde woningwaarde in Stationsbuurt is €263.000. Dat komt neer op circa €2.578 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Professor Kamerlingh Onneslaan 122 B1 zich tot de wijk Stationsbuurt?

Professor Kamerlingh Onneslaan 122 B1 is een bovenwoning van 102 m² in de wijk Stationsbuurt. De buurt telt 453 woningen. Daarvan is 45% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.994 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Professor Kamerlingh Onneslaan 122 B1?

Professor Kamerlingh Onneslaan 122 B1 is een bovenwoning in Stationsbuurt, gebouwd in 1928 (98 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Professor Kamerlingh Onneslaan 122 B1 vergeleken met de buurt?

Professor Kamerlingh Onneslaan 122 B1 heeft 102 m² woonoppervlakte en 355 m³ inhoud. Met 6 kamers is dat gemiddeld 17 m² per kamer. In Stationsbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €263.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Professor Kamerlingh Onneslaan 122 B1 en wat betekent dat?

Professor Kamerlingh Onneslaan 122 B1 heeft energielabel NIET BESCHIKBAAR. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Professor Kamerlingh Onneslaan 122 B1?

Professor Kamerlingh Onneslaan 122 B1 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Stationsbuurt?

De wijk Stationsbuurt in Schiedam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 960 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €263.000, 45% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.