Streetview Franklinstraat 18 3 Schiedam

Franklinstraat 18 3, 3112 SC Schiedam

55 m² Bouwjaar 1929 3 kamers 1 slaapkamers Label B

Franklinstraat 18 3 is een appartement in Schiedam, gebouwd in 1929. De woning heeft een woonoppervlakte van 55 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €248.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1929
Woonoppervlakte
55 m²
Inhoud
176 m³
Kamers
3
Slaapkamers
1

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Franklinstraat 18 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Franklinstraat 18 3

Energielabel

Energieklasse
B
Energie-index
1.31
CO₂-emissie
2432.34 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Schiedam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

0.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

1.1 km

Buurtinformatie in Schiedam

2100 Inwoners
1135 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1061 Woningvoorraad
€248.000 Gem. woningwaarde Singelkwartier
45% Koopwoningen
16.216 Inwoners per km²

Locatie van Franklinstraat 18 3

Vergelijkbare woningen in Schiedam

Veelgestelde vragen over Franklinstraat 18 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Franklinstraat 18 3?

De gemiddelde woningwaarde in Singelkwartier is €248.000. Dat komt neer op circa €4.509 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Franklinstraat 18 3 zich tot de wijk Singelkwartier?

Franklinstraat 18 3 is een appartement van 55 m² in de wijk Singelkwartier. De buurt telt 1.061 woningen. Daarvan is 45% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 16.216 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Franklinstraat 18 3?

Franklinstraat 18 3 is een appartement in Singelkwartier, gebouwd in 1929 (97 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Franklinstraat 18 3 vergeleken met de buurt?

Franklinstraat 18 3 heeft 55 m² woonoppervlakte en 176 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Singelkwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €248.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Franklinstraat 18 3 en wat betekent dat?

Franklinstraat 18 3 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-09-03. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 2432.34 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Franklinstraat 18 3?

Franklinstraat 18 3 heeft 3 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Singelkwartier?

De wijk Singelkwartier in Schiedam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.100 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €248.000, 45% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Singelkwartier?

Vanuit Franklinstraat 18 3 in Singelkwartier bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 0.5 km, snelwegoprit op 1.1 km.